Yazı Yazarak Para Kazanmak İstiyorum

Yazı yazarak para kazanmak isteyenler için en iyi yer kesinlikle internet. İnterneti kullanarak yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmanın 1’den çok yolu var. Editörlük yaparak, yazdığınız yazıları satarak ve yazdığınız yazıları kendi sitenizde yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Bu yöntemleri uygulayıp para kazanmak için internete ihtiyacınız var. Çünkü diğer insanlarla internet sayesinde iletişime geçeceksiniz. Kısacası, eğer internetiniz varsa ve yazı yazabiliyorsanız siz de birçok kişi gibi yazı yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak İstiyorum

Yazı Yazarak Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız Bu Yazılanları Dikkatlice Okuyun

Yazı Yazarak Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız Bu Yazılanları Dikkatlice Okuyun

Size tavsiyem öncelikle yazı yazarak nasıl para kazanacağınızı seçmeniz. Yani yazdığınız yazıları satarak mı para kazanacaksınız, siteler için editörlük yaparak mı para kazanacaksınız yoksa yazdığınız yazıları kendi açtığınız internet sitesinde yayınlayarak reklam gelirlerinden mi para kazanacaksınız? öncelikle bunu belirlemek gerekiyor. Bu yüzden size bu yöntemleri tek tek açıklamak istiyorum. Bu sayede kendinize uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Yazdığınız yazıları satmak, size hızlı bir şekilde para kazandırır. Bu yöntem ile yazdığınız her 100 kelimelik yazı başına 1 lira kazanırsınız. Ortalama 1 yazı 250-300 kelimedir. Yani yazdığınız bir yazıdan ortalama 2.5-3 lira para kazanırsınız. Günde 1 tane yazı yazsanız ayda toplam 30 yazı yapar. 30×3=90 lira ayda kazanmış olursunuz. Tabii günde 1 yazı yerine günde 3 yazı yazarsanız 270 lira kazanmış olursunuz. Kısacası, bu yöntem sayesinde ne kadar yazı yazarsanız o kadar para kazanırsınız.

İnternet siteleri için editörlük yaparak para kazanmak ise düzenli bir gelir kazanmak gibi bir şeydir. İnternet sitesi ile ilgilenemeyen site sahipleri editör aramaktadır. Genelde haftalık veya aylık editör alımları yapılır ama site sahibi site ile hiç ilgilenemiyorsa sürekli olarak editörlük yapabilirsiniz. Editör olmadan önce haftalık veya aylık olarak kaç yazı yazacağınız ve ne kadar para kazanacağınız konusunda site sahibi ile anlaşırsınız. Parayı da haftalık veya aylık bazda düzenli olarak banka hesabınıza alabilirsiniz. Dilerseniz mobil ödeme yani telefonunuza tl yükleme, paypal gibi ödeme kanalları ile de ödemenizi alabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir şey. Kısacası, başkalarının siteleri yazı yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazdığınız yazıları kendi sitenizde yayınlayarak para kazanmak ise benim favorim. Bu yöntemin güzelliği şu, bir süre sonra hiç yazı yazmasanız bile sürekli olarak para kazanıyorsunuz. Bu yöntem yukarıdaki 2 yöntem gibi hızlı para kazandırmaz ama sürekli olarak para kazandırır. Sistem çok basit işler. Kendinize yazı yazmak için bir konu seçersiniz o konu ile ilgili bir web sitesi açıp, yazdığınız yazıları bu siteye eklersiniz. Zamanla yazılarınız Google’da listelenmeye başlar ve insanlar sitenize girer. Sitenizi ziyaret eden insanların sayısı arttıkça sitenize reklam alıp, reklamlar üzerinden para kazanırsınız. Bir süre sonra, hiç yazı yazmasanız da insanlar sitenizi ziyaret etmeye devam edeceği için para kazanmaya devam edersiniz. Bu yöntemin en güzel tarafı budur.

Bu Yöntemler ile Nasıl Para Kazanacağım?

Bu 3 yöntemi de iyi şekilde öğreten ve size yazı yazarak para kazanmak için ne yapmanız gerektiğini adım adım anlatan bir e-kitap var. Bu e-kitabın adı Yazıtör Starter. Yazıtör Starter size yazı yazarak para kazanmayı öğretecek siz de bu sayede yazı yazarak para kazanacaksınız. Yukarıda bahsettiğim 3 yöntemi de öğreten Yazıtör Starter, en çok tercih edilen para kazanma kitaplarından bir tanesi. Kitap 45 liraya satılıyor ve size yazı yazarak para kazanmayı öğretiyor. Bu sayede kısa sürede 45 lirayı kazanıp, kara geçebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Yazıtör Starter’ı resmi sitesinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+