Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Yazı yazarak para kazanmanın 2 yolu vardır. Yazdığınız yazıları satarak ve yazdığınız yazıları kendi bloğunuzda yayınlayıp reklam gelirlerinden para kazanarak.

Bahsettiğim bu 2 yöntem, herkesin yapabileceği şeylerdir. Yazı yazarak para kazanmak için okuma yazma bilmek ve az da olsa bilgisayar hakkında bilgili olmak yeterlidir.

Yazı Yazarak Para Kazanmak Hakkında Detaylar

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır - Bu 2 Yöntem ile...

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır – Bu 2 Yöntem ile…

Yazdığınız yazıları satarak hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Her 100 kelime başına 1 lira kazanırsınız bu yöntem ile. Çabuk bir şekilde para kazanmak için etkili bir yöntemdir. Daha çok yazmak = daha çok para.

Diğer yöntem olan yazdığınız yazıları kendi açtığınız blogta değerlendirip reklam gelirlerinden para kazanmak ise size sürekli olarak para kazandırır.

İlk zamanlar fazla para kazandırmaz ama zamanla yazdığınız yazıların sayısı arttıkça kazandığınız para da artacaktır. Bu işin iyi yanı ise yazılarınız sürekli olarak para kazandırmaktadır.

Sattığınız yazılardan bir kerelik para kazanıyorken, bloğunuzda yayınladığınız yazılardan reklamlar sayesinde sürekli olarak para kazanırsınız. Bir süre sonra az yazı yazsanız veya hiç yazı yazmasanız bile bloğunuzdaki reklamlar size para kazandırmaya devam eder.

Hızlı para kazanmak isteyenler yazılarını satarak, uzun vadeli ve sürekli para kazanmayı düşünenler ise yazılarını bloglarında yayınlayarak para kazanmayı tercih edebilir.

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

 

Eğer 45 liranız varsa, yazıtör starter eğitim setini(tıkla-incele) alıp hızlı bir şekilde yazı yazarak para kazanmayı öğrenebilirsiniz ve kısa süre içerisinde eğitim setine verdiğiniz parayı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Eğer 45 liranız yoksa, internetten araştırma yaparak öğrenmeye çalışabilirsiniz.

Birçok insan “neden para vereyim ki, internetten araştırır öğrenirim” diye düşünüyor. Kesinlikle anlıyorum. Ancak şunu belirtmemde fayda var ki, yazıtör starter alıp işi 1-2 günde öğrenebilir ve hemen işe koyulabilirsiniz. Çünkü eğitim seti tamamen yazı yazarak para kazanma konusuna yönelik ve nokta atışı yapıyor. İnternetten araştırarak bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışırsanız çok büyük bir zaman ve enerji kaybedecek, aynı zamanda da işinize yaramayacak bir sürü yöntemle karşı karşıya kalacaksınız. Ayrıca internetten araştırsanız bile yazıtör starter’daki gibi derli toplu, düzenli ve nokta atışı yapan bir eğitim bulamayacaksınız çünkü yok.

Yazıtör starter’ı ve yazı yazarak para kazanma sistemini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+