Xticaret Nedir

Xticaret Nedir

Xticaret Nedir

Xticaret Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli satış ortaklığı sitelerinden bir tanesidir. Xticaret’in içerisinde para kazanmaya hazır yüzlerce ürün ve hizmet bulunmaktadır. Bu ürünleri internet üzerinden satarak xticaret ile para kazanılabilir.

Şu anda 77.000’in üzerinde üyesi olan xticaret ile ayda yüzlerce lira kazanan insanların sayısı günden güne artmaktadır. Özellikle ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler, faturaları ve çeşitli masrafları internetten kazandığı ekstra paralar ile ödemek isteyen aile babaları vb. birçok kişi xticaret ile para kazanmaktadır.

Xticaret Nedir – Hakkında Bilgi

Buraya tıklayarak xticaret’e üye olunabilir. Ücretsiz olarak üye olan kişiler sadece satışa hazır ürünleri görebilir ama bu ürünleri satarak para kazanmak isteyenler ise üye olduktan sonra tek seferlik 25 lira ödeyerek ürünleri satarak para kazanmaya başlayabilir.

Xticaret’deki ürünlerin kâr oranı çok yüksektir. Genellikle %40’ın üzerinde kâr bırakan ürünler vardır. Tek bir ürünü satarak bile bir satıştan 120 lira kazanılabilir. Her ürünün farklı kâr oranı vardır. Kimi ürün 10 lira kazandırır kimi ürün 180 lira kazandırır. Bu tamamen seçilen ürüne veya ürünlere bağlıdır.

Xticaret’e üye olan herkes, xticaret’de yer alan bütün ürünlerin satışını yapabilir. Halkın her kesiminden insanlar her gün xticaret’e üye olup para kazanmaya başlamaktadır. Özellikle internetten para kazanma işinin ne kadar kazançlı olduğunu bilen kişilerin üye olduğu ilk adres xticaret’dir.

Xticaret’e üye olmak isteyenler buraya tıklayarak şimdi üye olabilir.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+