Xticaret ile Nasıl Para Kazanılır

Xticaret Nedir

Xticaret ile Ayda Binlerce Lira Kazanabileceksiniz.

Xticaret, Türkiye’nin en kaliteli satış ortaklığı ağlarından bir tanesidir. Xticaret, ürün sahipleri ile satış ortaklarını buluşturan bir ağdır. Xticaret sayesinde satış ortaklığı yaparak para kazanılmaktadır. Türkiye’de satış ortaklığı yaparak para kazanan herkes xticaret’i aktif olarak kullanmaktadır.

Bir ürünün satılmasına aracı olarak para kazanan kişilere satış ortağı denir. Ürün sahibi, ürünün satılması için satış ortaklığı sistemini kullanır. Satış ortağı, ürünün satılmasına aracı olduğu zaman, ürün sahibi satış ortağına komisyon öder. İnternetten para kazanmanın en kazançlı yolu satış ortaklığıdır ve satış ortaklığı ile ayda binlerce lira kazanan yüzlerce kişi vardır.

Xticaret’deki ürünlerin komisyon oranları çok yüksektir. Genelde komisyonlar %20-%60 arasında değişmektedir. Yani bu da demek oluyor ki, 100 liralık bir ürünün satışına aracı olunarak 20 ile 60 lira arasında para kazanılabilir. Tek bir satıştan bahsediyorum. Günde 10’larca satış yaptığınız zaman kazandığınız parayı bir düşünsenize…

Xticaret ile Nasıl Para Kazanılır?

Xticaret’ten para kazanmaya başlamak için öncelikle satış ortağı hesabı açmak gerekmektedir. Buraya tıklayarak xticaret hesabı açabilirsiniz. Hesabı ücretsiz olarak açabilirsiniz ama eğer ücretsiz açarsanız sadece satışına aracı olabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz.

Ürünlere satış ortağı olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey tek seferlik 25 lira olan ücreti ödemek ve xticaret hesabınızı satış ortağı olarak aktifleştirmek. Bundan sonra yapılması gereken şey, ürünler kısmından satış ortağı olacağınız ürünü seçmek ve bu ürünün satışına aracı olarak para kazanmak.

Xticaret gerçekten çok kazandıran bir satış ortaklığı ağıdır. Tek seferlik 25 lira olan ücreti ödeyerek satış ortağı olabilir ve hemen satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Satış ortağı olduğunuz ürünün size özel bağlantısı ile satışa aracı olduğunuz zaman, kazandığınız para anında xticaret hesabınızda görünecektir.

Kazandığınız paraları banka hesabınıza veya paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Xticaret, ayda 2 defa ödeme yapmaktadır. Hesabınızdaki para birikip, 50 lirayı geçtiği zaman ödemeniz yapılmaktadır. 2 adet ürün satsanız bile 50 lirayı çok rahat geçip, paranızı çekebilirsiniz.

Google, Facebook, Twitter, YouTube, forumlar gibi milyonlarca insanın bulunduğu platformlarda satış ortağı olduğunuz ürünü tanıtıp, hemen bugün para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Xticaret hesabı açıp, hesabınızı bugün aktif etmek için buraya tıklayın.

Xticaret ile Çok Fazla Para Kazanmak

Xticaret’den para kazanmak satış ortaklığı ile ilgili olduğu için satış ortaklığını en iyi şekilde öğrenerek xticaret ile maksimum parayı kazanmak mümkün.

Master Kazanç eğitim setini satın alıp uyguladıktan sonra satış ortaklığını en iyi şekilde adım adım öğrenebilecek ve xticaret ile maksimum parayı kazanabileceksiniz.

Buraya tıklayarak Master Kazanç’ı şimdi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+