Url kısaltarak para kazanmak

Url kısaltarak para kazanmak internetteki en zevkli ve kolay işlerden bir tanesidir.

İnternetten para kazanma yöntemlerinden bir tanesi olan url kısaltarak para kazanmak yani link kısaltarak para kazanmak, alternatif yöntemlerin en etkili olanlarındandır. Bu yöntem ile kolay ve hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Türkiye’de url kısaltarak para kazanmak her geçen gün gelişmektedir. Size tavsiyem gelişen bu ortamda sizin de bu işin içine girmeniz doğrultusunda. Url kısaltarak ayda 100’lerce tl para kazanan insanlar var Türkiye’de. Eğer sıkı çalışırsanız siz de kazananlar içerisine katılabilirsiniz.

Url kısaltarak para kazanmak

Bu işten para kazanabilmeniz için öncelikle link kısalt para kazan siteleri hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Bu siteler aşağıdaki gibidir,

  • bc.vc – 1000 Türkiye tıklanmasına 2.5 dolar para ödüyor. Ödemeleri paypal aracılığıyla yapıyor.(üye olmak için buraya tıklayın)
  • link.tl – 1000 TR hitine paypal aracılığıyla 3.5 tl ödüyor.
  • adf.ly – 1000 TR hitine 0,94 dolar ödüyor. Ancak 1000 Amerika hitine 8.5 dolar ödüyor. Yabancı hit kaynağınız varsa çok kazançlı bir site. Ödemeleri paypal ile yapıyor.

Yukarıdaki sitelere ek olarak birçok site bulunmaktadır. Diğer link kısalt para kazan siteleri hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Link kısalt para kazan sitelerinden sizi uygun olanı seçtikten sonra yapmanız gereken şey linkleri kısaltmak ve bu linklere tıklanmasını sağlamak. Bunu yapabilmeniz için aşağıda birkaç ipucu verdim.

  • Facebook’u olabildiğince kullanın. Mesela beğeni sayfası çok olan sayfaların gönderilerine kısalttığınız link ile birlikte yorum yaparsanız çok sayıda tıklama alabilirsiniz.
  • Twitter üzerinden de çok fazla para kazanabilirsiniz. Eğer fazla takipçili bir hesabınız varsa bu hesap üzerinden kısaltmış olduğunuz linkleri kısa bir açıklamayla paylaşabilirsiniz. Ayrıca tweetlerinizi retweet yaptırma siteleri aracılığıyla retweet yaptırırsanız daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz ve şansınız artar.
  • YouTube’a bir video koyun ve video ile ilgili bir linki kısaltarak açıklama kısmına ekleyin. Örneğin köpeklerle ilgili bir video koyduğunuzu varsayalım. Açıklama kısmına da köpek maması satan bir sitenin ya da köpek ile ilgili bir sitenin kısaltılmış linkini koyabilirsiniz. Bu uygulama ile ne kadar çok video yüklerseniz o kadar çok para kazanırsınız.

Url kısaltarak para kazanmak tabii ki yukarıdaki yöntemlerle sınırlı değil. Ben yukarıda sadece kolay ve hızlı yöntemlerden bahsettim. Eğer zamanınız ve sabrınız varsa size tavsiyem bir blog açmanız ve blogunuzdaki linkleri kısaltarak para kazanmanız yönünde. Yaratıcılığınıza bağlı olarak yeni yöntemler keşfedebilirsiniz ve url kısaltarak para kazanmak konusunda daha ileri seviyelere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+