Twitch ile nasıl para kazanılır

Twitch ile nasıl para kazanılır

Twitch ile nasıl para kazanılır

Gün geçmesin ki yeni bir internetten para kazanma yolu ortaya çıkmasın 🙂 her geçen gün yeni yeni para kazanma yöntemlerinin doğduğu interneti çok seviyorum. İnternette gezinirken karşıma Twitch ile para kazanan birisi çıktı. Bunu görünce araştırdım bu iş nasıl oluyor diye ve birkaç şey öğrendim.

Öncelikle Twitch’in ne olduğunu açıklayayım. Twitch, oyun severlerin canlı olarak oyun videolarını paylaştıkları bir internet sitesidir(buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz) Twitch ile para kazanmanın 2 yöntemi var. Bu 2 yöntemden aşağıda bahsettim…

Twitch ile nasıl para kazanılır

Bağış alarak

Kanalınızı izleyen kişiler size bağış yapabiliyor. Yani bir nevi oyun oynarken para kazanabiliyorsunuz 🙂 Eğer insanlar sizin oyun oynayış tarzınızı, oyun anlatış tarzınızı veya herhangi bir şeyinizi beğenirse size bağış yapabiliyor. Türkler ne yazık ki fazla bağış yapmıyor ancak yabancı ülkelerin vatandaşları sıklıkla bağış yapıyor. Oyun oynarken para kazanmanın zevkine varmak istiyorsanız kesinlikle Twitch üzerinde belli bir takipçi kitlesi oluşturun…

Twitch ortaklık programı ile

Bu konuyu internette rastladığım bir başka arkadaş çok iyi açıklamış. Aşağıya arkadaşın açıklamasını koydum. Umarım faydalı olur.

Twitch ile internetten para kazanmak

Twitch ile internetten para kazanmak

Yukarıdaki resimde her şey oldukça net açıklanmış diye düşünüyorum. Ülkemizde ne yazık ki böyle bir işten para kazanmak çok zor. Çünkü Türk bağışçı sayısı çok az. Dolayısıyla ülkemizdeki oyuncuların da para kazanması oldukça zor. Ancak İngilizce biliyorsanız ve oyun oynamayı seviyorsanız aylık ek gelir oluşturacak bir şekilde para kazanabilirsiniz. Twitch ile nasıl para kazanılır sorusunu yukarıdaki iki yöntem ile açıklamaya çalıştım umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmişimdir.

Son olarak, eğer internetten para kazanmak istiyorsanız size tavsiye edebileceğim tek bir şey var arkadaşlar. GooMass eğitim seti. Bu eğitim seti ile internetten nasıl para kazanabileceğinizi öğrenerek en kısa zamanda para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Gerçekten çok güzel paralar kazanabilirsiniz bu eğitim seti sayesinde. Buraya tıklayarak bahsettiğim eğitim seti hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar diliyorum.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

6 Yorum
  1. ismail
  2. Alimert
    • Kazandiran
      • MALMISIN
  3. sor
  4. Sulaiman Küst

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+