Türkiye’de internetten nasıl para kazanılır

Türkiye dışındaki ülkelerin çoğunda, özellikle de batı ülkelerinde internetten para kazanmak, ülkemize göre oldukça kolaydır. Bunun sebebi ise ülkemizde internet yeterince gelişmemişken, o ülkelerde internet çok büyük anlamda gelişmiştir. Ülkemizde internetten para kazanmak genelde ek gelir kazanmak için yapılırken, diğer ülkelerde internetten kazandığı parayla ev geçindiren hatta zengin olan insanlar var.

Ülkemizde ne yazık ki durum böyle değil. Ülkemizde internetten para kazanmak, diğer ülkelere göre oldukça zor ama eğer para kazanmaya bir başlarsanız, devamı çok güzel geliyor. Özellikle ek gelir arayışında olan kişiler için veya fazladan para kazanıp daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler için internet en doğru ortam. İnternetten para kazanmanın en güzel yanı da ister ev hanımı olun ister öğrenci ya da herhangi birisi, internetten para kazanmanız mümkündür!

Her ne kadar üstteki paragraflarda ülkemizde internetten para kazanmanın zorluğundan bahsetmiş olsam da, aslında bu işin kolay yönleri de vardır. Ülkemizde internetten aylık ortalama olarak 2000-2500 lira kazanmak zor değil. Tabii ki bunun için doğru yolu bulmanız çok ama çok önemli. Peki Türkiye’de internetten nasıl para kazanılır ve hangi yöntemler işe yaramaktadır?

Türkiye'de internetten nasıl para kazanılır

Türkiye’de internetten nasıl para kazanılır

Türkiye’de internetten nasıl para kazanılır

Öncelikle anket doldur para kazan, reklam izle para kazan, tıkla para kazan, şunu yap para kazan bunu yap para kazan gibi saçma sapan yöntemlerden tamamen uzak durun. Çünkü hiçbirisi doğru dürüst para kazandırmamaktadır. Ama ne yazık ki bu tür yöntemler ülkemizde çok rağbet görüyor. İnternetten para kazanan birisi olarak böyle işlerle uğraşanları gördükçe içim acıyor, üzülüyorum.

Ülkemizde internetten para kazanmak için en çok kullanılan sistem Google Adsense’dir(detaylı bilgi için tıklayın.) Ancak ne yazık ki bu sistem ülkemizde emeğinizin karşılığını vermemektedir. Ülkemizdeki çoğu insan Adsense’den aylık elektrik faturası parası bile kazanamamaktadır. Adsense, yabancı sitelerde çok para kazan bir sistemdir ama ne yazık ki ülkemizde çok ama çok az para kazandırır.

Adsense çok az para kazandırdığı için, yönelmeniz gereken başka bir alan var: Satış ortaklığı! Evet, ülkemizde en çok para kazandıran internetten para kazanma yöntemi satış ortaklığıdır. Adsense’den 2 yılda kazandığım parayı, satış ortaklığı yaparak 3 ayda kazandım. Ülkemizde internetten para kazanmak isteyen kişiler genelde Adsense ya da anket doldur para kazan gibi saçmalıklarla işe başlar ve sistemlerin işe yaramadığını görüp internetten para kazanılamayacağını düşünür ve bir daha bu konu hakkında hiçbir araştırma yapmaz bile. Ama biraz daha araştırsa görecek ki internetten gerçekten büyük miktarlarda para kazanılabilir…

Şimdi size internetten para kazanabilmeniz için yapmanız gereken şeyi söyleyeceğim: Satış ortaklığı yapmak. Satış ortaklığı ile bir ürünün ya da hizmetin satılmasına aracı olarak para kazanabilirsiniz. Yani emlakçılar nasıl bir evi sattıklarında belli bir komisyon alıyorsa, siz de aynı şekilde bir ürün veya hizmetin satılmasına aracı olarak komisyon kazanmış oluyorsunuz.

Amerika’da, satış ortaklığı yaparak ayda 75.000 dolar kazanan insanlar var(örnek olarak Pat Flynn.) Ülkemizde bu kadar çok kazananı görmedim ama satış ortaklığı sayesinde ayda 3000 tl kazanan insanları çok gördüm. İnanın internetten satış ortaklığı yaparak çok fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü satış ortaklığı sektörü ülkemizde her geçen gün daha da gelişiyor ve kazanç imkanı her geçen gün artıyor. Eğer satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayarak satış ortaklığı sistemini şimdi öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Eğer zaman kaybetmeden satış ortaklığından para kazanmak istiyorsanız size Master Kazanç eğitim setini almanızı tavsiye ederim. Çünkü bu eğitim seti sayesinde işin püf noktalarını kısa zaman içerisinde kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Buraya tıklayarak Master Kazanç eğitim setini şimdi inceleyebilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

1 Yanıt
  1. Murat Çokbilir

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+