Starbucks Bayilik Veriyor mu

Starbucks Bayilik Veriyor mu

Starbucks Bayilik Veriyor mu

Dünyanın en çok para kazanan gıda zincirlerinden birisi olan Starbucks’ın bayilik verip vermediği çok merak edilen bir konu. İnsanlar bu konuda çok araştırma yapıyor ama herhangi bir bilgiye ulaşamıyor. Size çok kısa bir şekilde Starbucks’ın bayilik verip vermediğini açıklayacağım.

Starbucks Bayilik Veriyor mu

Starbucks, bir bölge veya ülke için belli gruplar çalışmaktadır. Türkiye’deki anlaşmalı olduğu grup ise Shaya grubudur. Yani Türkiye’deki bütün Starbucks bayilerini bu grup açıyor. Bu da demek oluyor ki, Starbucks bayilik vermiyor.

Bazı sitelerde 1 milyon liraya bayilik veriyor falan şeklinde haberler var. Bu tür haberlere inanmayın çünkü Starbucks’ın resmi internet adresinde bu konu çok kısa bir şekilde özetleniyor. Dediğim gibi, Starbucks bayilik vermiyor.

İlle de kahve ile ilgili bir iş başlatmak istiyorsanız size diğer kahve firmalarını öneririm. Bu firmalar Kahve Diyarı, Kahve Durağı, Johnny Depp Coffee & Food, Kahve Vadisi. Bu firmalardan herhangi birisi ile kahve ile ilgili işinizi kurabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+