Satış ortaklığı ile para kazanan var mı?

Satış ortaklığı ile para kazanan var mı?

Tüm dünyada internetten para kazanma olgusu gün geçtikçe gelişmekte ve değişmektedir. İnternetten para kazanma teknikleri yıllar boyunca değişmiş ve gelişmiştir bu değişim ve gelişmelere satış ortaklığı da dahildir. Satış ortaklığı her geçen bir önceki güne göre daha fazla para kazandıran bir sistemdir. Peki ülkemizde ve dünyada satış ortaklığı ile para kazanan var mı? diye soracak olursanız altta yazılanları okuyabilirsiniz.

Satış ortaklığı ile para kazanan var mı?

Satış ortaklığı yabancı ülkelerde daha fazla geliştiği için o ülkelerde satış ortaklığından Türkiye’ye göre daha fazla para kazanılmaktadır. Ancak eğer işinizi biliyorsanız Türkiye’de de satış ortaklığından çok fazla para kazanılabilir. Benim gördüğüm kadarıyla satış ortaklığından en fazla para kazanan kişiler Pat Flynn ve John Chow.

Pat Flynn satış ortaklığı yaparak ayda en az 45.000 – 50.000 dolar arası para kazanıyor. John Chow’un ayda ne kadar para kazandığını bilmiyorum ama bir blog yazısında 1 milyon dolarlık bir çek aldığını görmüştüm. Türkiye’de de ayda binlerce tl para kazanan insanlar var ancak bu kişiler kendilerini fazla belli etmiyor bu yüzden ne yazık ki isim veremiyorum.

Sizlere Clickbank(Clickbank hakkında bilgi almak için buraya tıklayın) üzerinden kazanılmış birkaç çek göstermek istiyorum,

Clickbank ödeme kanıtı

Clickbank ödeme kanıtı

10.000 dolarlık bir Clickbank çeki

10.000 dolarlık bir Clickbank çeki

Clickbank çeklerinden bir tanesi

Clickbank çeklerinden bir tanesi

Gördüğünüz gibi yukarıda birkaç tane çek var. Bu çekler yabancı ülkelerdeki bazı kişilerin Clickbank üzerinden kazandığı paraları temsil ediyor. Eğer Siz de Clickbank’ten para kazanmak istiyorsanız buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz. Biliyorum, bu yazıda size hep yabancı kaynaklı örnekler gösterdim ama bu sizin aklınıza “sadece yabancı kişiler satış ortaklığından para kazanıyor” düşüncesini getirmesin. Aşağıya Türk bir siteden bulduğum satış ortaklığı kazanç kanıtını koyuyorum,

Satış ortaklığından para kazanan Türk

Türkiye kaynaklı satış ortaklığı kanıtı

Gördüğünüz gibi ülkemizde de satış ortaklığından para kazanan insanlar var. Hatta satış ortaklığından para kazanmak ülkemizde daha kolay çünkü bu işi herkes bilmiyor ve yapmıyor bu da size fırsat sağlıyor. Eğer siz de bugünden itibaren satış ortaklığından para kazanmaya başlamak istiyorsanız size daha önceden yazdığım yazıyı okumanızı öneriyorum. Buraya tıklayarak bahsettiğim yazıyı okuyabilirsiniz. Hala satış ortaklığı ile para kazanan var mı? sorusunun cevabını bulamadıysanız yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

7 Yorum
  1. serkan
    • Kazandiran
  2. cumali
    • Kazandiran
  3. ahmet
    • Kazandiran
  4. İlyas

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+