Reklam Action hakkındaki düşüncelerim

Reklam Action hakkındaki düşüncelerim

Reklam Action hakkındaki düşüncelerim

Bu yazıyı uzun zamandan beri yazmak istiyordum ama bir şekilde sürekli erteliyordum. Şimdi nihayet yazıyorum 🙂 internetten para kazanmanın en iyi yolu satış ortaklığı olmasına rağmen, ülkemizde satış ortaklığı sistemi geri planda kalmaktadır. Bu yüzden bu blog üzerinden elimden geldiğince satış ortaklığını tanıtmaya çalışıyorum. Reklam Action da satış ortaklığı ile ilgili bir site olduğu için, bu yazıda Reklam Action hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Reklam Action hakkındaki düşüncelerim

Reklam Action bir satış ortaklığı ağıdır. Yani içerisinde satış ortaklığı programları bulundurur. Satış ortaklığı ağları hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Reklam Action’ın ne olduğundan bahsettiğime göre sıra geldi asıl konuya: Reklam Action hakkındaki düşüncelerim…

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, Reklam Action ülkemizin en kaliteli satış ortaklığı ağlarından bir tanesi. İçerisinde en kaliteli firmaların satış ortaklığı programlarını bulunduran Reklam Action, aynı zamanda çok güvenilir. Diğer satış ortaklığı ağları ile kıyasladığınız zaman Reklam Action’ın çok büyük artıları var.

Ben size nasıl Reklam Action ile çalışmaya başladığımı anlatayım. Bu bloğun ve benim sıkıntıda olduğu günlerden biriydi. Adsense reklamı koyuyorum az para kazandırıyor, diğer satış ortaklığı sitelerinden para kazanmaya çalışıyorum olmuyor. İşte böyle bir günde mailimi kontrol ettim ve Zehra Özmen adında harika birisinden mesaj aldığımı gördüm(tabi o zamanlar harika olduğunu bilmiyordum zamanla öğrendim 😀 ) Mailde beni Reklam Action’a davet ediyordu Zehra. Tamam dedim bir deneyelim. Üye oldum.

Üye olduktan sonra üye panelinden bir forex kampanyasının linkini aldım. Üyelik başına 3 tl kazandırıyordu. Siteye ekledim reklam olarak. İlk 2 gün kazandırmadı. 3.gün ise eve geldim ve ümitsiz bir şekilde bilgisayarı açtım üye paneline girdim. Bir de ne göreyim, 2 üyelik göndermişim yani 6 tl kazanmışım 😀 aklımdan ilk geçen şey “günde 6 tl ise 30 günde 180 tl yapar” düşüncesiydi.

İlk kazancımdan sonra hemen hemen her gün kazandırmaya başladı. Yani ayda en az 90 lira kazanıyordum Reklam Action sayesinde(Tabii şimdi çok daha fazla) Her neyse Reklam Action’dan para kazandığım ilk gün Skype’ı açtım ve Zehra’ya para kazandığımı yazdım. Sağolsun tebrik etti ve kazancımı daha fazla artırmam için bir tavsiyede bulundu: Call to action’ı daha iyi hale getirmek. Kendi kendime dedim ki “altı üstü basit bir call to action en fazla nasıl bir getirisi olabilir ki?” ama yine de Zehra’nın dediğini uyguladım. Sonuç çok iyiydi. Kazancım biraz daha artmaya başlamıştı.

Sonra zaten yavaş yavaş bloğun ziyaretçi sayısının artmasıyla kazancım da otomatik olarak artmaya başladı. Şu an hala Reklam Action ile para kazanmaktayım. Reklam Action’ın en çok dikkatimi çeken özelliklerini yazacak olursam,

 • Destek sistemleri çok iyi. Hafta içi belli saatler içerisinde Skype üzerinden sürekli destek alabilirsiniz. Zaten Zehra gibi çalışanları olduktan sonra sırtları yere gelmez 😀 buradan da selam söylüyorum kendisine.
 • Reklam Action bir çok kaliteli firma ile çalışıyor. Hemen hemen her sektörden firmanın satış ortaklığı programı mevcut. Ben para kazanma ile ilgili bir bloğum olduğu için finans sektöründeki firmaların satış ortaklığı programlarını pazarlıyorum.
 • Ödeme konusunda sıkıntı çıkmıyor. Çok güvenilir bir firma.
 • Kolay bir üye kontrol paneli var. Herkes kolaylıkla anlayabilir.

Benim Reklam Action hakkındaki düşüncelerim ve maceram bu şekilde. Eğer Reklam Action’a üye olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Soru veya düşünceleriniz olursa yorum bölümünden bana iletebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

7 Yorum
 1. Efe
  • Kazandiran
 2. Mustafa Karakaya
  • Kazandiran
 3. Turan
  • Kazandiran
 4. ayşe atlı

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+