PTC siteler ile internetten hızlı para kazanın

En iyi ptc siteleri ile düşük meblağlar kazanmaya bugün başlayabilirsiniz

İnternetten hızlı ve kolay para kazanma yöntemlerinden birisi olan PTC siteler ile para kazanmak, eski popülerliğinde olmasa bile hala para kazandırmaktadır. Peki PTC site nedir? Ne anlama gelir? Nasıl para kazanılır?

PTC site nedir? nasıl para kazanılır?

PTC kelimesinin açılımı Paid to click yani tıklama başına kazanç anlama gelmektedir. PTC siteler ile karşınıza çıkan reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. Yani bir nevi reklama tıklayarak para kazanma da diyebiliriz.

Ancak tıklama başına kazanacağınız para çok az olacaktır. Her ptc sitesinin kendine özgü günlük tıklama limiti ve tık başına verdiği ücret vardır. Başlangıçta birden fazla ptc sitesine üye olursanız biraz daha kabul edilebilir bir kazanç elde edebilirsiniz. Ptc sitelerden sadece reklamlara tıklayarak değil, bu sitelere yeni üyeler kazandırarak da para kazanabilirsiniz. Buna referans sistemi denmektedir. Siteye getirdiğiniz her üye için para kazanırsınız.

En iyi ptc siteleri nelerdir? hangileri güvenilirdir?

Aşağıdan bazı güvenilir ve iyi kazanç sağlayan, kullanıcılar tarafından beğenilen bazı ptc siteleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Neobux – 2008 yılından beri yayında olan bu site, en köklü ve en güvenilir sitelerden bir tanesi. PayPal ile ödeme yapan bu siteye üye olabilirsiniz.

Probux – Bu site de güvenilir bir siteye benziyor. İnternetten olumlu yorumlara rastladım. Payza, PayPal ve Neteller ile ödeme yapan bu siteye günde binlerce kişi üye oluyor.

Clixsense – 2007 yılının şubat ayından beri aktif olan Clixsense’in yüzbinlerce üyesi bulunmakta. Minimum ödeme limiti standart üyeler için 8 dolar, Premium üyeler için 6 dolar olarak belirlenmiş. Ödemeler PayPal ve Paytoo aracılığıyla pazartesi ve Cuma günleri yapılıyor.

Fusebux – Bu ptc sitenin belirlediği minimum ödeme limiti 4 dolar. Paypal ile ödeme yapılıyor ve ödeme aldığını söyleyen ve kanıt sunan kişiler var.

Yukarıdaki siteleri kullanabileceğiniz gibi, kullanabileceğiniz bir sürü ptc site var. Dikkat etmeniz gereken tek şey scam dediğimiz ödeme yapmayan, dolandırıcı sitelerden uzak durmanızdır. Para kazanacağınız ptc siteyi seçmeden önce mutlaka internetten o siteyi araştırın. Yazının başında da söylediğim gibi PTC siteler aracılığıyla çok para kazanmayı beklemeyin. Kazanacağınız para ancak cep harçlığınıza denk gelecektir.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+