Para kazanmak için ne yapmalıyım

Para kazanmak için ne yapmalıyım

Para kazanmak için günümüzde uygulanan birçok yöntem vardır. Aslında günümüzde para kazanmak eski zamanlara göre daha kolaydır. Çünkü insanlar günümüzde her türlü imkana sahiptir. Ayrıca her türlü imkanın olmasıyla birlikte, para kazanma yolları da çeşitlenmiş bulunmakta. Önceden para kazanma yolları sınırlıyken, günümüzde para kazanmanın yolları sınırsızdır. Peki para kazanmak için ne yapmalıyım diye kendi kendinize soruyorsanız altta yazılanları uygulayabilirsiniz.

Para kazanmak için ne yapmalıyım

Yatırım yapın

Yatırım yapmak, yıllardan beri akıllı insanların yüzüne gülmüştür. Hatta bir zamanlar dünyanın en zengin insanı olan Warren Buffet, tüm servetini borsa ile kazanmıştır. Yine George Soros adında bir yatırımcı, sadece yatırım yaparak yılda 4 milyar dolar civarı para kazanmaktadır. Birçok yatırım çeşidi vardır ancak ben size başlangıç olarak yatırım yapmak için borsayı tavsiye ederim. Eğer borsa ile para kazanmak isterseniz buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. En çok para kazandıran diğer yatırım türlerini de öğrenmek isterseniz buraya tıklayarak yatırım yaparak para kazanmak başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ticaret ile uğraşabilirsiniz

Çin mallarının ne kadar ucuz olduğunu bilmeyen yoktur. Bu fırsattan faydalanarak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Çin’den ucuz mal getirtip Türkiye’de pahalıya satmak. Bunun için Çin’den ürün sipariş edebileceğiniz siteler vardır. Şu an içerisinde binlerce ürün bulunduran ve Türkiye’ye Çin’den sipariş gönderen en iyi site Aliexpress’tir. Bu site sayesinde çok ucuz fiyatlara ürün satın alabilirsiniz ve Türkiye’de daha pahalıya satabilirsiniz. Diğer bir site ise Alibaba’dır. Alibaba’da toptan ürünler vardır. Yani oradan sipariş verecekseniz en az 250-500-1000 adet gibisinden sipariş vermelisiniz. Aliexpress’de ise ürünleri tek olarak alabilirsiniz.

İnternetten para kazanmayı deneyebilirsiniz

Günümüzdeki en rahat ve en kazançlı işlerden sadece bir tanesidir internetten para kazanmak. Bu işten para kazanabilmek için önünüzde birçok seçenek vardır. İster blog açın, ister satış ortaklığı ya da isterseniz yazı yazın. İnternetten para kazanmak için birçok yöntem vardır. Ancak benim size kesinlikle tavsiye ettiğim 4 yol vardır. Bunlar sırasıyla blog açmak(tıkla-öğren), satış ortaklığı yapmak(tıkla-öğren), yazı yazarak para kazanmak(tıkla-öğren) ve çeviri yaparak para kazanmak(yabancı diliniz varsa tıklayın).

Yazının başında da belirttiğim gibi para kazanmanın birçok yolu ve yöntemi vardır. Yukarıda yazılanlara rağmen hala para kazanmak için ne yapmalıyım diye kendinize soruyorsanız yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla “para kazanma” yazısına ulaşmak için buraya tıklayarak ana sayfamıza gidebilirsiniz ve daha çok bilgilenebilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

5 Yorum
 1. Didem
  • Kazandiran
  • Sevgi
   • Kazandiran
    • Yusuf Akbaş

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+