Neden Daha Fazla Para Kazanmalısınız

Neden Daha Fazla Para Kazanmalısınız

Neden Daha Fazla Para Kazanmalısınız

Parasız yaşayabilir misiniz? Hayır, yaşayamazsınız. Bu şu demek oluyor: Az paranız varsa yaşamın imkanlarından az faydalanırsınız, çok paranız varsa yaşamın imkanlarından çok faydalanırsınız. Bu kadar basit. Kısaca, çok paranız varsa, tabiri caizse “adam gibi yaşarsınız

İslam dininde de para çok önemli bir yere sahip. “Mal, canın koruyucusudur” diye bir söz var İslam’da. Aynen öyle, eğer paranız varsa canınız da koruma altında demektir. Hele ki ülkemizde, doğru dürüst sağlık hizmeti almak bile parayla.

Para, günümüz dünyasının vazgeçilmezi. Eğer az para kazanıyorsanız, bu sizin suçunuz değil ama çok para kazanmıyorsanız bu sizin suçunuz. Önünüzde para kazanmak için bir sürü fırsat var. Bu fırsatları paraya çevirmeyi hiç düşündünüz mü?

Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki, insanlar et yiyemiyor. Et kardeşim et, düşünebiliyor musunuz, emekliler geçinemiyor. 3 kuruş için cinayetler işleniyor, her gün para için yapılan soygunları televizyonda görmek bizi şaşırtmıyor artık. Öyle bir ülkedeyiz ki, en çok ihtiyacımız olan şey para. İşte bu yüzden, hepimizin çok para kazanmaya ihtiyacı var.

Her gün aynı saatte kalkıp, aynı şeyleri yapıp, ay sonunda aynı parayı alıp sıradan bir hayat yaşamaktan sıkılmadınız mı? Eminim sıkılmışsınızdır. Hayatınızı değiştirmek tamamen sizin elinizde. Koltuğunuzda oturup televizyon izlerken “Şu adam ülkeyi batırdı, peh yazıklar olsun” “Avrupa ülkelerindeki adamlara bak insan gibi yaşıyorlar bide bize bak” şeklinde cümleler kurmaya devam edebilir ya da daha fazla para kazanmayı tercih ederek siz de istediğiniz hayatı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Neden Daha Fazla Para Kazanmalısınız

İstediğiniz kıyafetleri almak istiyorsanız, istediğiniz yiyecekleri yemek istiyorsanız, aileniz ile birlikte daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız, istediğiniz yere tatile gitmek istiyorsanız, istediğiniz evi ve arabayı almak istiyorsanız, her gününüzün heyecanlı geçmesini istiyorsanız kısaca daha iyi bir hayat istiyorsanız, kesinlikle daha fazla para kazanmaya ihtiyacınız var.

Nasıl daha fazla para kazanabilirim?

Bu blog üzerinden genellikle internetten para kazanma konusunda yazılar yayınladığım için burada da internetten nasıl para kazanabileceğinizi açıklayacağım. Bu sayede şu an kazandığınızdan daha fazla para kazanabilecek ve daha iyi bir yaşama sahip olma şansına sahip olabileceksiniz.

Öncelikle işe internetten para kazanmanın en kazançlı yolunu seçerek başlayacağız. En kazançlı yol satış ortaklığı olduğu için bunu tercih etmenizi öneriyorum. Satış ortaklığı demek, bir ürünün satışını internet üzerinden yaparak para kazanmak demek. Yani kısaca ürün sahibi size diyor ki “Gel kardeşim sen benim ürünümü sat ben de sana şu kadar komisyon vereyim.” Ürün satılınca, başlangıçta belirlenen komisyon ne kadarsa o kadar parayı kazanmış oluyorsunuz. Üstelik geri kalan hiçbir şeyler uğraşmanıza gerek yok. Teknik destek, ürünün teslimatı vs. geri kalan her şeyle ürün sahibi ilgileniyor.

Sadece ürün satışı değil, bir uygulamanın indirilmesi, bir siteye üye olunması gibi şeylerden de para kazanabiliyorsunuz. Yurt dışında satış ortaklığı ile ayda 140.000 dolar para kazanan adamlar var. Ülkemizde fazla gelişmediği için pek bilinmiyor ama gerçekten çok büyük potansiyeli olan bir sektör.

Satış ortaklığı yapmayı öğrenerek internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki satış ortaklığını nasıl öğreneceksiniz?

Satış ortaklığını öğrenmenin zor yolu

Kendiniz araştırma yapa yapa satış ortaklığını öğrenebilirsiniz ki bu size çok büyük bir zaman kaybettirir. Hatta bazı durumlarda para kaybettirdiği bile olur. Türkiye’de ne yazık ki henüz satış ortaklığı ile ilgili fazla bilgi yok internette. Ancak İngilizce biliyorsanız bu konuda çok detaylı şeyleri öğrenebilirsiniz. Bu yöntemi, internetten para kazanan birisi olarak tavsiye etmiyorum. Çünkü çok büyük bir zaman kaybına sebep oluyor. Zaman, en değerli şeylerden birisi. Bu yüzden bu yolu önermiyorum.

Satış ortaklığını öğrenmenin kolay yolu

Goomass diyorum, başka bir şey demiyorum. Türkiye’deki en iyi satış ortaklığı eğitim setinden bahsediyorum. Goomass sayesinde satış ortaklığını en iyi şekilde öğrenerek para kazanmaya kısa süre içerisinde başlayabileceksiniz. Kısaca Goomass’ın içeriğinden ve size nasıl fayda sağlayabileceğinden bahsetmek istiyorum.

Başlangıç Kılavuzu – Bu eğitimde başlangıçta ne yapmanız gerektiğini öğrenerek en hızlı ve en etkili şekilde satış ortaklığına ilk adımlarınızı atabileceksiniz.

Satış Ortaklığı – Satış ortaklığı hakkında genel ve kesin olarak bilinmesi gereken her şeyi bulabileceğiniz çok ayrıntılı ve detaylı bir eğitim. Bu eğitim sayesinde satış ortaklığını tam olarak kavrayacaksınız ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Clickbank Eğitimi – Dünyanın en çok para kazandıran satış ortaklığı sitesi olan Clickbank ile ilgili inanılmaz bilgiler barındıran bu eğitim ile satış ortaklığını çok büyük bir alanda başarıyla yaparak para kazanabileceksiniz. Dolar cinsinden komisyon kazanacağınız için, bir ürün başına kazanacağınız para gerçekten çok fazla olacak.

Amazon Associates Eğitimi – Bizim hepsiburada.com var ya, işte onun en az 100 kat büyüklüğündeki bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu e-ticaret sitesindeki ürünlerin satışına aracı olarak para kazanabiliyorsunuz. Bunu da en iyi şekilde Goomass öğretiyor.

Xticaret Eğitimi – Türkiye’nin ilk satış ortaklığı sitesi olan Xticaret ile ilgili çok bilmeniz gereken her şeyin yer aldığı eğitim seti. Bu eğitim ile çok kritik bilgileri öğrenerek Xticaret ile büyük miktarlarda para kazanabileceksiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi – Bu eğitim ile Google’da nasıl üst sıralarda yer alabileceğinizi öğreneceksiniz. Mesela deri ayakkabı satıyorsunuz diyelim birisi Google’a “deri ayakkabı fiyatları” yazınca sizin üst sıralarda çıkmanız çok önemli. İşte bunu Goomass sayesinde öğrenecek ve çalışmalarınızdan en iyi sonuçları alabileceksiniz.

Adwords Eğitimi – Google’a reklam vererek binlerce kişiye ulaşarak ürünlerinizi daha büyük kitlelere satabileceksiniz. Hızlı para kazanmak için öğretilen bir eğitim.

Yazı Yazarak Para Kazanma Eğitimi – Herkesin bildiği yazı yazarak para kazanma eğitimine de Goomass ile sahip oluyorsunuz. Tek başına bile en az 45-50 lira edecek bir eğitim setine, Goomass ile ücretsiz bir şekilde sahip oluyorsunuz.

Niş Pazar Avcısı – Nokta atışı yaparak kesin para kazanmanızı sağlayacak bir yöntem olan “Niş Pazarlama” tekniğini öğretiyor bu eğitim.

Bonuslar – Video eğitim seti, site kurulum rehberi vb. bonuslar da Goomass’ın yanında geliyor.

Buraya tıklayarak Goomass’ın resmi sitesini ziyaret edip, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Goomass’a sahip olmam bana ne kazandıracak?

Goomass size düzenli olarak para kazandırabilecek bir yöntem olan satış ortaklığını en iyi şekilde öğretecek. Bu sayede sürekli olarak para kazandıran ek bir gelir kaynağınız olacak. Hem de potansiyelinize göre bu aylık binlerce liraya ulaşabilir.

Goomass ile kesin olarak para kazanabilecek miyim?

Size bağlı. Eğitimlerde öğrendiklerinizi harfiyen uygularsanız, sabırlı ve kararlı olursanız Goomass ile para kazanabilirsiniz. Bir Goomass kullanıcısı olarak size şunu söyleyebilirim ki, Goomass gerçekten çok kaliteli bir eğitim seti. Paranızı çöpe atmayacağınızı garanti edebilirim. Aşağıda benim Ağustos ayında Xticaret ile para kazandığım küçük bir ekran görüntüsü var. Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

xticaret kazanç kanıtı www.paraicin.com

xticaret kazanç kanıtı www.paraicin.com

Goomass nasıl bir şey ve kaç paradan satılıyor?

Goomass, bilgisayarınıza indirilen bir yazılım. Size özel kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak eğitimlere ulaşabiliyorsunuz. Fiyatı ise 98 lira. Yukarıda Goomass’ın içeriğinden bahsetmiştim. Bu içeriğe göre bu para, gerçekten çok az. Bir de sürekli kazanç elde edeceğiniz bir sistemi öğrettiğini düşünürsek, gerçekten devede kulak kalıyor. O kadar çok saçma sapan şeylere para harcıyoruz ki, bazen aklım almıyor. Size para kazanmayı öğretecek çok kaliteli bir ürüne 98 lira vermek zorunuza gidiyorsa, hiçbir şey demiyorum.

Goomass hakkında yorumlarım

Bu devirde para kazanmak kolay değil, biliyorum. Ancak para kazanmanın en kolay yolu, bir şeyi satmaktan geçer. İnternet, bir şeyleri satmak için günümüzdeki en güzel yer. Başkalarının ürünlerini satarak, çok büyük bir kazanç potansiyeline sahip olmak gerçekten harika bir şey. İşte Goomass bunu öğretiyor. Bu yüzden Goomass’ı seviyorum. Kendim de bir Goomass kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki, başta tereddüt ederek aldığım bu ürün bana çok para kazandırdı.

Goomass’ın kalitesini ürünün sitesine girdiğiniz zaman kendi gözlerinizle göreceksiniz. Size tavsiyem, Goomass’ı bugün satın alın ve öğrenmeye başlayın. Çünkü ne kadar çabuk başlarsanız, o kadar çabuk kazanırsınız. Buraya tıklayarak Goomass’ın resmi sitesinden ürünü inceleyip, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

2 Yorum
  1. Cetin
    • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+