Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak denilince akla ilk gelen yöntemlerden bir tanesi makale yazmaktır. Kimileri yazı yazmak der, kimileri makale yazmak. Anlam aynıdır. Ülkemizde internetten gerçekten para kazandıran işler sınırlıdır. Makale yazmak bu işler içerisinde yer almaktadır. Yani aklınızda “gerçekten makale yazarak para kazanabilir miyim?” sorusu varsa, böyle bir soru olmasın çünkü evet, kazanabilirsiniz.

Makale yazarak internetten para kazanmak hızlı para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Acil olarak paraya ihtiyacınız varsa veya sabırsız biriyseniz makale yazarak para kazanmak tam size göre. Makale yazarak para kazanmanın 2 yöntemi vardır. Bu yöntemlerin bir tanesi hızlı para kazandırır diğeri ise yavaş ama sürekli para kazandırır. Şimdi bu 2 yöntemi size detaylı bir biçimde açıklayacağım.

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanmanın ilk yolu yazdığınız yazıları site sahiplerine satmaktır. Bu yöntem ile yazdığınız her 100 kelime başına 1 lira kazanırsınız. İşin mantığı çok basittir. Alıcı ile hangi başlıklarda yazı yazacağınız konusunda anlaşırsınız, yazıların kaç kelime olacağı konusunda anlaşırsınız ve yazıları ne zaman teslim edeceğinizi anlaşırsınız. Daha sonra yazdığınız yazıları teslim edip, ödemeyi istediğiniz şekilde alabilirsiniz(banka hesabı, mobil ödeme, paypal, şans oyunlar vs.)

İkinci yöntem ise kendinizin yazmış olduğu belli bir konudaki yazıları site açarak yayınlarsınız. Sitenizdeki yazı sayısı arttıkça, siteniz otorite kazanacak ve yazılarınız Google’da daha üst sıralarda listelenmeye başlayacak. İnsanlar böylelikle sitenizi ziyaret edecek. İşte tam da bu sırada para kazanmaya başlıyorsunuz. Sitenize reklam koyarak insanların o reklamlara tıklaması başına para kazanabilir, sitenize özel reklam alabilir, tanıtım yazısı yayınlayarak para kazanabilir, sponsorluk anlaşmalarıyla para kazanabilirsiniz. Bu yöntem size anında para kazandırmaz. Ama zaman geçtikçe siz hiç yazı yazmasanız bile sitenizde reklamlar kalacağı için sürekli olarak para kazanırsınız. Buna pasif gelir adı verilir. Sürekli, otomatik ve bir süre sonra hiçbir şey yapmadan para kazanmak isteyenlere tavsiyem bu yöntemdir.

Makale yazarak para kazanmak için bu yöntemleri nasıl uygulayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bu iki yöntemi de en iyi şekilde öğrenmek ve makale yazarak internetten para kazanmak istiyorsanız Yazıtör Starter‘ı satın alın ve bir an önce para kazanmaya başlayın.

Yazıtör Starter size makale yazarak para kazanmayı öğretecek. Bu sayede kendiniz makale yazarak internetten para kazanabileceksiniz. Buraya tıklayarak Yazıtör Starter’ı şimdi resmi sitesinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+