Link kısaltarak kolay para kazanmak

Link kısaltarak para kazanmak ister misiniz? o zaman kesinlikle bu yazıyı okumalısınız!
Artık internetten herkes kolayca para kazanabilmektedir. Kolay para kazanma yöntemlerinden birisi olan link kısaltarak para kazanma yöntemiyle kısa zaman içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mutlaka link kısaltma servisleriyle kısaltırmış linkler yani URL’ler görmüşsünüzdür. Bu linklere tıklandıkça linki kısaltan kişi para kazanmaktadır. Yazının başında bu işe hızlı ve kolay para kazanma yöntemi demiştik. Ancak bu sistem aşırı kolay değildir.

Link kısaltarak para kazanma sistemi ve siteleri

Link kısaltma sitelerinden para kazanmanın mantığı basittir. Mesela siteadresi.com bu linki link kısaltma sitesi aracılığıyla kısaltırsınız ve kısalttığınız bu linke her 1000 tıklama başına sitenin belirlediği kazancı elde etmiş olursunuz.

İnternetten Gerçekten Para Kazandıracak 3 Yöntemi Öğrenmek İçin Tıklayın

Kimi site 1000 tıklama başına 1 TL para verir, kimi site de 3 TL verir. Bazı siteler dolar bazında ödeme yapar. Aşağıda açıklamaları ile verdiğim link kısaltarak para kazanma sitelerini incelerseniz konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Link.tl – 1000 Türkiye tıklanmasına 3.80 TL vermektedir.(Ödeme  yöntemi:PayPal)

Bc.vc – 1000 Türkiye hitine 3 $(dolar) ödemektedir.(PayPal ile ödeme yapılmaktadır) – üye olmak için buraya tıklayın

Tr5.in – Sadece Türkiye hitine para ödemektedir. 1000 hite 5.50 TL(Ödeme:PayPal)

Adf.ly – Önceden iyi para ödeyen bir siteydi şimdi 1000 TR hitine 0,62 dolar ödüyor(PayPal)

Kaliteli link kısaltma siteleri ile kolay ve hızlı yoldan para kazanın!

Link kısaltarak para kazanmanın devamlı ve kazançlı yollarından bir tanesi blog açmaktır. Blogunuzda çeşitli içerikler paylaşarak ve bu içerikleri kısalttığınız linklere yönlendirerek iyi para kazanabilirsiniz. Küçük bir hesap yapalım. Blogunuza günde 1000 kişinin girdiğini varsayalım. 1000 kişiden 500 kişi linklerinize tıklasa günde 500 tıklama, ayda 15000 tıklama yapar. 15000 tıklama ise bc.vc servisine göre 45 dolar, yani 90 TL yapar. Eğer bloğunuza giren kişi sayısını yükseltirseniz kazanacağınız para da aynı oranda artar.

Link kısaltarak para kazanabilmek için kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. İnsanların ihtiyaç duyacağı linkleri kısaltırsanız ve bu linkleri insanlara pazarlarsanız kısa sürede iyi ve kolay para kazanabilirsiniz. Özellikle sosyal medyayı iyi kullanırsanız iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Twitter’da, kısaltmış olduğunuz linkleri binlerce insana ulaştırdığınızı bir düşünsenize? Ya da facebook’da yüksek beğenili bir sayfanızın olduğunu düşünün. Link kısaltarak para kazanmak küçümsenemeyecek bir gelir kapısıdır. Bu işten ayda yüzlerce dolar kazanan insanlar vardır. Çalışırsanız siz de o insanlar arasına katılabilirsiniz…

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

1 Yanıt
  1. ibrahim

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+