İnternetten kolay para kazanma yolları

internetten kolay para kazanma yolları nelerdir? işte bunlardır :)
Günlük işler yaparak kolay para kazanmak pek mümkün değildir. Aslında kolay para kazanmak biraz sizin algınıza bağlı. Kolay denilince ne anlıyorsunuz? Hiç iş yapmadan para kazanmak mı, yorucu olmayan işler yapmak mı, yoksa az iş yapmak mı?

Öncelikle kolay para kazanma denilince aklınıza hiç iş yapmadan para kazanmak geliyorsa onu unutun. Çünkü o tür bir kazanç yöntemi yok. Hiç iş yapmadan kazanamazsınız öncelikle bunu kafanızdan silin.

Eğer kolay para kazanmak denilince aklınıza yorucu olmayan işler yapmak ve/veya az iş yapmak geliyorsa internetten para kazanmayı deneyebilirsiniz. Günümüzde internetten kolay yöntemlerle para kazanmak mümkündür.

Peki internetten ne yaparak para kazanılabilir? İnternetten kolay yollarla para kazanmak için ne yapılması gerekir? Aşağıda yazılanları okuyarak bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kolay para kazanma yolları

İnternetten anket doldurarak para kazanmak

Gerçek hayatta anketörlük yapan birçok insan görmüşsünüzdür. Bu kişiler anket doldurtarak para kazanırlar. Siz ise sadece internetten anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Hem de hiç de fena olmayan rakamlar(!) Günde 3 anket doldursanız ve her anket başına 25 kuruş kazansanız günde 75 kuruş eder ayda ise 22,5 tl eder. İnternette anket başına 25 dolar gibi mantıksız ve yalan vaatlerde bulunan kişilere sakın kanmayın. Hiçbir şirket ya da site anket doldurmanız karşılığında o kadar fazla para ödemez. Ne kadar anket doldurursanız o kadar çok para kazanırsınız. İnternetten para kazanmak isteyen herkese satış ortaklığını şiddetle tavsiye ediyorum. Satış ortaklığı ile ilgili bilgiyi aşağıdaki paragrafı okuyarak edinebilirsiniz.

Satış ortaklığı

Aslında bu yöntem sanıldığı gibi kolay bir iş değil. Satış ortaklığı yaparak bir ürünün satılmasına aracı olarak satışlardan komisyon kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ürünle ilgili blog açmak ve ürünü o blog aracılığıyla pazarlamak. Ek olarak pazarladığınız ürünü forumlarda ve sosyal medyada tanıtarak da para kazanabilirsiniz. Eğer bu yöntemi sistematik hale getirirseniz uyurken bile para kazanabilirsiniz. Ortalama her ürün satışından 20 TL komisyon alsanız ve ayda 20 ürün satsanız 400 TL kazanmış olursunuz. Satış ortaklığı hakkında her şeyi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PTC siteler ile para kazanmak

En kolay parayı bu yöntemle kazanırsınız. Ancak kazandığınız para çok ama çok azdır. Bu sistem ile reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. Fakat her tıklamaya 1 kuruş gibi komik rakamlar kazanırsınız. PTC siteler hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Link kısaltarak para kazanmak

Bu yöntem de kolay para kazanma yollarının içerisinde yer almaktadır. Link kısaltarak para kazanmak uzun bir konu olduğu için size kesinlikle buraya tıklayarak önceden yazmış olduğumuz link kısaltarak para kazanmayı en iyi şekilde anlatan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+