Kandırılmanızı istemiyorum

Kandırılmanızı istemiyorum

Kandırılmanızı istemiyorum

Merhaba arkadaşlar. Ülkemizde, internetten para kazanma konusu ile ilgili çok büyük bir bilgi kirliliği var. Bu bilgi kirliliği, internetten para kazanmak isteyen arkadaşları mağdur ediyor. Bu kirliliği yaratan kişiler de, internetten para kazanmak isteyen dolandırıcı kişiler.

İnternetten para kazanma konusunda paylaşım yapan birçok sitede anket doldurarak para kazanma ile ilgili çok büyük dolandırıcılıklar yapılıyor. Adam, sitesinin bir alanına “potansiyelinize göre haftada 2000 lira para kazanma şansı” diye bir reklam yerleştiriyor. İnsanlarımız da “aa ne güzel bir bakayım” deyip reklama tıklıyor ve sitedeki anket doldurarak para kazanma e-kitabını satın alıyor.

Kitabı satın aldıktan sonra uygulamaya başlıyor ve kitapta yazılı olan anket sitelerine üye oluyor. Ancak üye olduktan sonra ya nadir olarak anket geliyor ya da anketler bahsedildiği gibi para ödemiyor. İşte burada o insan dolandırıldığının farkına varıyor. Bakın arkadaşlar, anket doldurarak belki yılda bir harçlık parası falan kazanırsınız. Ötesi olamaz.

İnternette, anket başına 5-25 dolar arası para kazanacağınızı söyleyen insanlara sakın kanmayın. Bu insanlar hem internetten para kazanma sektörünü kirletmekte hem de para kazanmak isteyen arkadaşların umutlarını sömürmektedirler. Bu gibi insanlar para kazanmak için sizlere yalan söylüyor. Sattıkları her e-kitaptan komisyon kazanan bu insanlar, 2-3 kuruş para kazanmak için hem sizleri mağdur ediyor hem de üllkemizdeki internetten para kazanma sektörünü kirletiyor. İnsanlar anket doldur para kazan kitaplarını alıyorlar ve dolandırıldıklarını anlıyorlar. Sonra da akıllarında “internetten para kazanılmaz” düşüncesi oluşuyor ve internetten para kazanmanın asıl yollarını göz önünde bulundurmuyorlar bile. Böylelikle, belki internetten zengin olacakken bir anda umutsuzluğa kapılıveriyorlar ve interneti bir kenara bırakıyorlar.

Ben burada bizim insanımıza da kızıyorum. Ya allah aşkına, madem bu insan haftada 2000 lira kazanabilecek, neden bas bas bağırıyor benim anket kitabımı satın alın diye. Haftada 2000 lira kazanabiliyorken, bide kalkıp size 50 liralık kitabı almanız için yalvaracak mı? Ülkemizin insanı çok iyi niyetli, çok duygusal ve herkesi de kendileri gibi sanıyorlar. Bu yüzden de bu anket doldurarak para kazanma saçmalığına inanıyorlar. Bu güzel özellikleri, sırf bu dolandırıcılar yüzünden kaybetmenizi istemiyorum.

Ülkemizde şu anda internetten İYİ MİKTARLARDA para kazanabilmek için TEK yol var o da satış ortaklığı. Ben internetten 2 yoldan para kazanıyorum. Birincisi Google Adsense, diğeri ise satış ortaklığı. Adsense’i tavsiye etmiyorum çünkü çok büyük efor sarfetmenize karşı az para veriyor ve bu yoldan para kazanmak çok da kolay değil(ilerleyen yıllarda ülkemizdeki internet gelişince, Adsense’den iyi para kazanılabilecek). Satış ortaklığı ise çok adil. Çalıştığım kadarını kazanabiliyorum satış ortaklığı sayesinde. Size tavsiye ettiğim şey satış ortaklığı. Eğer şimdi satış ortaklığı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız öncelikle buraya tıklamanızı ve yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+