internetten sermayesiz para kazanmak

internetten sermayesiz para kazanmak

Sermayesiz para kazanmak günümüzde en kolay şekilde internette kazanılmaktadır. Gerçek hayatta sermayesiz iş fikirleri bulmak oldukça zordur ama internette özellikle de Türkiye’de, sermayesiz para kazanmak hızlı ve kolaydır. internetten sermayesiz para kazanmak için alttaki başlık altında yapmanız gereken şeyleri anlattım. Anlattıklarımı okuyarak siz de bugünden itibaren internetten sermayesiz para kazanmaya başlayabilirsiniz.

internetten sermayesiz para kazanmak

internetten sermayesiz para kazanmak uzmanlık gerektirmeyen ve hemen hemen herkesin yapabileceği işlerin toplamından meydana gelir. Bu işler aşağıdaki gibidir,

Yazı yazarak internetten para kazanmak

Düşündüklerinizi iyi bir şekilde yazıya aktarabiliyorsanız yazı yazarak para kazanmayı deneyebilirsiniz. Bu iş tamamen sermayesiz bir iştir. Kimi webmasterlar zamanı olmadığı için veya bu işi sevmediği için web sitelerine eklemek için yazı yazdırır. Webmaster forumlarında “makale yazdırılacatır” şeklinde ilanlar olur. Bu ilanlara girerek ilgili webmaster ile görüşebilirsiniz ve işi siz alabilirsiniz.

Yazı yazarak kazanacağınız paraya gelirsek, her 100 kelime başına 1 tl gibi ücretler kazanabilirsiniz. Şu anda piyasadaki standart fiyat 100 kelime başına 1 tldir. Yani günde 200 kelimeden oluşan 3 tane yazı yazıp satsanız, 6 tl kazanmış olursunuz. Her gün 6 tl kazansanız ayda 180 tl eder. Ek gelir için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Tabii ne kadar kazanacağınız size bağlı eğer çok yazarsanız çok kazanırsınız. Yazı yazarak para kazanmak hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayarak bu işi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Çeviri yaparak internetten para kazanmak

Eğer yabancı diliniz varsa çok şanslısınız demektir çünkü çeviri yaparak internetten sermayesiz olarak para kazanmak mümkündür. Webmaster forumları ve çeşitli siteler ile çeviri yaparak para kazanmak çok kolaydır. Çeviri yaparak internetten para kazanmak biraz detaylı bir konudur eğer çeviri yaparak nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak neler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Blog yazarak internetten para kazanmak

Bu iş kısmi olarak sermayesiz bir iştir. Blogger, wordpress, tumblr gibi çeşitli ücretsiz blog açma servislerini kullanarak bir blog açabilirsiniz. Açtığınız bu bloga reklam koyabilirsiniz, ürün pazarlayabilirsiniz veya tanıtım yazıları satarak para kazanabilirsiniz. Ancak bunları yapmadan önce bir ziyaretçi kitlesi oluşturmanız gerekmektedir. Blogunuza yazı ekleyerek Google’dan bir ziyaretçi kitlesi oluşturabilirsiniz ve reklam gelirlerinden para kazanabilirsiniz. Bu kısa bir konu değildir ve kısa bir şekilde anlatmak mümkün değildir. Eğer blog yazarak para kazanmak istiyorsanız buraya tıklayın ve bu konuda birçok şey öğrenin.

internetten sermayesiz para kazanmak daha da fazla çeşitlendirilebilir. Mesela link kısaltarak da sermayesiz bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki başlıklardan herhangi birine tıklayarak link kısaltarak para kazanma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla internetten para kazanma fikirlerine ulaşmak için buraya tıklayarak anasayfamıza gidebilir, birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+