İnternetten para kazanmak mümkün mü

İnternetten para kazanmak mümkün mü? bu soruyu 2-3 yıl sonra duymak bile istemiyorum. Çünkü istiyorum ki böyle bir soru sorulmaya tenezzül bile edilmeyecek. Ülkemizde internetten para kazanma sektörü gelişmediği için hala bu tür sorular sorulmaktadır. Ben eminim ki önümüzdeki 6-7 yıl içerisinde böyle bir soru bir daha sorulmayacaktır çünkü 2×2 işleminin 4 olduğu gibi, internetten para kazanmanın da mümkün olduğu kesin olarak bilinecektir.

Bu yazıda sizlere internetten para kazanmanın mümkün olduğunu örneklerle kanıtlayacağım. Ama önce kısaca bir şeyler söylemek istiyorum. Öncelikle internetin ülkemizde gelişmekte olan bir sektör olduğunu belirtmemde fayda var. Ülkemizde internetten para kazanmak bundan 4 yıl önce çok zordu ama artık çok daha kolay bir hal aldı ve eminim ki internetten para kazanan kişilerin sayısı arttıkça para kazanmak daha da kolay hale gelecektir.

İnternetten para kazanmak mümkün mü

İnternetten para kazanmak mümkün mü

İnternetten para kazanmak mümkün mü

Yukarıda da bahsettiğim gibi internetten para kazanmak mümkün. Şimdi size internetten para kazanan iki kişiyi örnek olarak göstermek istiyorum. Bunlardan ilki Pat Flynn, diğeri ise John Chow. Bu iki adam sadece internetten çalışarak ayda 10 binlerce dolar para kazanmaktadır. Hatta Pat Flynn, internetten kazandığı paralarla şirket kurmuştur ve işleri daha da ilerletmiştir(Bahsettiğim bu kişileri Google’da aratarak bulabilirsiniz).

Yukarıda verdiğim iki örnek de Amerika’da yaşayan insanlar. Ülkemizde de internetten para kazanan insanlar var. Ama Pat Flynn gibi ayda 80.000 dolar kazanamazlar. Ya da John Chow gibi bir Mercedes bir de Jaguar alamazlar. Ama iyi çalışırlarsa ayda 10-12 bin lira civarı para kazanabilirler. İnternetten günde 2 saat çalışarak aylık ek gelir veya asgari ücret parası kazanmak mümkündür. Aşağıda size bahsettiğim iki yöntem ile siz de internetten para kazanabilirsiniz.

İyi bir başlangıç için: Yazı yazmak

Yazı yazarak para kazanmak, internetten para kazanmanın en hızlı yollarından bir tanesidir. Yapmanız gereken tek şey size verilen başlıkta, belirtilen miktarda kelimeli yazı yazmak ve bu yazıyı teslim etmek. Her 100 kelime başına 1 tl kazanacağınız bu sistem hakkında detaylı bilgi(nasıl kazanılır? kaç para kazanılır vs.) edinmek için buraya tıklayabilirsiniz

İnternetten para kazanmanın en kazançlı yolu: Satış ortaklığı

İnternetten en çok para kazanabileceğiniz sistem kesinlikle satış ortaklığıdır. Bu sistem sayesinde bir ürünü veya hizmeti satarak para kazanabilirsiniz. Bir nevi pazarlama gibi düşünebilirsiniz. Ancak internet ortamında bu çok farklıdır. Hiç kimseyle yüz yüze gelmezsiniz, kimseye yalvarmazsınız ve en önemlisi satış sonrası detaylarla ilgilenmezsiniz. Kendim satış ortaklığından para kazanan birisi olarak söylüyorum ki, satış ortaklığı para kazanmanın en iyi yollarından bir tanesidir. Buraya tıklayarak satış ortaklığı hakkında şimdi detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+