İnternetten para kazanma yolları

İnternetten para kazanma yolları nelerdir? nasıl para kazanılır? muhteşem detaylı bilgi...

İnternetten para kazanmak yaşadığımız çağın en karlı ve kolay denebilecek işlerindendir ve internetten para kazanma yolları işe yaramaktadır. İnternetten para kazanmanın en güzel yönü ise bu işin evden yapılması ve internetten para kazanmanın yüzlerce yolu olmasıdır. Yüzlerce yol vardır ancak bunlardan sadece birkaç tanesi iyi para kazandırmaktadır.

Ek gelir elde etmek isteyen ya da ana gelirini oluşturmak isteyen herkes internetten para kazanabilir. Son yıllarda özellikle ev hanımları ve öğrenciler internetten iyi para kazanmaktadır. İşte en etkili internetten para kazanma yolları!

İnternetten para kazanma yolları

Satış ortaklığı

Satış ortaklığı internetten para kazanmak için en iyi yoldur. Çok uzun zamandan beri yabancı ülkelerde gelişen ve uygulanan bu sistem Türkiye’de yeni yeni gelişmeye başlamıştır. Bu yöntem sayesinde bir ürünün satışına aracı olarak para kazanabilirsiniz. Mesela günde 3 ürünün satışına aracı olursanız ve her ürün başına alacağınız komisyon 15 TL olursa, 45×30=1350 TL aylık kazancınız olur. Bu sistemi oturttuktan sonra uykudayken bile para kazanabilirsiniz. Yani satış ortaklığı pasif gelir aracıdır. Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak

Bu sistem ile para kazanmak, anlatılanlar kadar kolay değildir. Birçok site anket doldurarak para kazanmanın mümkün olduğunu ve hatta bu sistem sayesinde ayda yüzlerce lira para kazanabileceğinizi söylemektedir. Tamamıyla yalandır. Evet, anket doldurarak para kazanılır ama bu para sakız parası kadardır. Bir anket başına en fazla kazanabileceğiniz para 1 tldir(o da şanslıysanız). Piyasada size anket başına 5-10 tl gibi kazançlar elde edeceğinizi söyleyen insanlara kesinlikle inanmayın. Anket doldurarak para kazanmak yerine size tavsiyem satış ortaklığı yapmanız. Satış ortaklığı ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanmak

Webmasterlar, bloglarına ya da sitelerine eklemek için yazıya ihtiyaç duyarlar. Siz bu ihtiyacı gidererek, yani yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Sistemin mantığı çok kolay. Öncelikle webmaster ile iletişime geçersiniz daha sonra yazılacak konu başlıklarını ve yazının kaç kelime olduğu hakkında bilgi alırsınız. Webmasterın verdiği bilgiler doğrultusunda yazdığınız yazıyı webmastera teslim edersiniz ve o da size para öder. Aşağıdaki webmaster forumları aracılığıyla makale yazmak karşılığında para kazanabilirsiniz.

  • R10.net
  • Wmaraci.com
  • Webmastersitesi.com

Yukarıdaki 3 forum işinizi fazlasıyla görecektir. Piyasanın normal fiyatı 100 kelime için 1 TL. Siz başlangıçta referans toplamak için daha ucuzdan yazabilirsiniz. Müşterileriniz arttıkça fiyatları normale çekebilirsiniz ve kazanmaya devam edebilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak ile ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Blog açarak para kazanmak

Bu yöntem internetten para kazanmak için en çok kullanılan yöntemdir. Blog açarak para kazanmak için bloğunuzun konusuna uygun kaliteli içerikleri bloğunuza ekleyerek belli bir ziyaretçi kitlesine ulaşmalısınız. Ziyaretçi sayısı arttığı zaman bloğunuza Adsense reklamları ekleyebilir ya da satış ortaklığı sayesinde ürün pazarlayarak para kazanabilirsiniz. Blog yazarak para kazanma hakkında her şeyi öğrenmek için tıklayın

YouTube ile para kazanmak

YouTube’un partnerlik özelliği ile yüklediğiniz videolar sayesinde para kazanabilirsiniz. Videonuzda reklamlar çıkar ve kişiler bu reklamlara tıklarlarlarsa para kazanırsınız. Yani videolarınız ne kadar çok görüntülenme alırsa o kadar çok para kazanırsınız. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için internetten araştırma yapabilirisiniz.

Yazının başlangıcında da belirttiğim gibi internetten para kazanmanın yüzlerce yolu vardır. Ben size en popüler ve en çok kazanç getiren birkaç yöntemi açıklamaya çalıştım. Başka para kazanma yöntemleri arıyorsanız bloğumuzu gezebilirsiniz. Görüş, şikayet ve önerileriniz için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. YouTube’u satış ortaklığı için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+