İnternetten para kazanma yalanı

İnternetten para kazanma yalanı

İnternetten para kazanma yalanı

Böyle bir yalan ne yazık ki vardır. Evet, İnternetten para kazanma yalanı diye bir şey vardır. Fakat hemen karamsarlığa kapılmayın. İnternetten para kazanmak aynı zamanda gerçektir de.

İnternetin yeni yeni geliştiği zamanlarda bazı siteler, para kazanma vaadiyle birçok kişiyi kandırmıştır. Bu yüzden de birçok kişi internetten para kazanmaya “yalan” gözüyle bakmaktadır. Günümüzde de bu tür siteler az da olsa bulunmaktadır ama internet geliştiği için iyi para kazandıran sistemler de vardır.

İnternetten para kazanma yalanı hakkında…

İnternetten para kazanma ile ilgili açılmış birçok site bundan önce insanları kandırarak paralarını çaldı ve tüm dünyada internetten para kazanmaya karşı bir olumsuz bir tutum oluştu. Bu tür sitelere scam site, yani dolandırıcı site denmektedir.

Bu tür siteler günümüzde ifşa edilmiştir ve hukuki işlemlere tabi tutulmuştur. Dolayısıyla günümüzde bu tür sitelere rastlamanız çok zordur. Bu yüzden internetten para kazanmak artık güvenilir ve gerçektir. Hatta günümüzde en çok para kazandıran sektörlerden bir tanesi internettir.

Yıllık 80 TL’ye tam donanımlı bir internet siteniz olabilir ve bu site üzerinden para kazanabilirsiniz. Hangi ülkede yıllık 80 TL’ye gerçek hayatta dükkan açabilirsiniz ki? ben söyleyeyim, hiçbir ülkede. Ama internette yıllık 80 TL’ye istediğiniz gibi bir dükkan(internet sitesi) açabilirsiniz.

Eğer internetten para kazanmayı düşünüyorsanız size önerebileceğim 3 sistem var. 1.si satış ortaklığı(tıkla-öğren) 2.si yazı yazmak(tıkla-öğren) ve 3.sü de blog yazmak(tıkla-öğren). Bu sistemler sayesinde internetten ayda binlerce lira kazanabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanarak ayda 10 binlerce dolar kazanan insanları gördükçe sizin de hevesinizin geleceğine eminim. Bu kişilerin sitelerini merak ediyorsanız internete Pat Flynn veya John Chow yazarak aratabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim kişiler satış ortaklığı vb. sistemleri kullanarak ayda 10 binlerce dolar kazanan kişilerdir. Onların yaptıklarını yaparak siz de onlar kadar olmasa da yine de iyi denebilecek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yalanı bazı sistemlerde geçerlidir ve bu sistemler artık internette yok denecek kadar azdır. Bu yüzden internetten gönül rahatlığıyla para kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında soru veya görüşleriniz varsa yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

5 Yorum
  1. Emre
    • Kazandiran
  2. Berat
    • Kazandiran
  3. Murat

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+