internetten para kazanma siteleri

internetten para kazanma siteleri

internetten para kazanma siteleri

İnternetten para kazanabilmek için öncelikle internetten para kazanma siteleri hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Bu yüzden para kazanabileceğiniz birçok siteyi bu yazıda toplamaya karar verdim. Aşağıdan internetten para kazanma siteleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

internetten para kazanma siteleri

Satış ortaklığı siteleri

Satış ortaklığı sitelerini yazmadan önce eğer satış ortaklığı hakkında hiçbir bilginiz yoksa buraya tıklayarak öncelikle bilgi edinmenizi tavsiye ederim. Ayrıca internetten para kazanma siteleri arasında en çok para kazandıran sistemin bu olduğunu belirtmemde fayda var diye düşünüyorum.

Clickbank – Dünyanın 1 numaralı satış ortaklığı sitesidir. İçerisinde binlerce ürün bulunduran Clickbank, internetten en çok para kazandıran sitelerden sadece bir tanesidir. Ürünler genellikle İngilizce’dir ancak İspanyolca, Fransızca ve Almanca ürünler de bulunmaktadır.

CJ – Bu site içerisinde birçok ünlü markanın satış ortaklığını bulunduran dünyaca ünlü bir satış ortaklığı sitesidir. Clickbank ile birlikte en güvenilir sitelerden bir tanesi olan CJ, uzun yıllardan beri varlığını sürdürmektedir.

Xticaret – Türkiye’nin ilk satış ortaklığı sitesidir. Bu sitede pazarlanmaya hazır birçok dijital ürün bulunmaktadır. Kayıt olmak ücretsizdir ancak ürünleri pazarlayabilmeniz için tek seferlik 20 TL ödemeniz gerekmektedir.

Odaklıpazar – Clickmerkez’in kapanmasıyla kurulan Odaklıpazar, Türkiye’deki en iyi satış ortaklığı sitelerinden bir tanesidir. İçerisinde +50 adet dijital ürün bulunduran Odaklıpazar, gelişmeye devam etmektedir.

Adtriplex – Başka bir Türk satış ortaklığı sitesi olan Adtriplex’de üyelik başına kazanç programları mevcuttur. Yani birisi sizin sayenizde bir siteye üye olursa o üyelikten komisyon kazanıyorsunuz. İçerisinde 100’den fazla satış ortaklığı programı bulunduran bu siteyi denemenizi tavsiye ederim.

Gcmpartner – Arkadaşlar zamanında kullandım ve hiç memnun kalmadım. İlk başlarda iyi gibiydi ancak ödeme zamanına gelince saçma sapan bahaneler ile ödeme yapmadılar. Tavsiye etmiyorum.

Bluehost – Hosting firması olarak tanıdığımız Bluehost’un, aynı zamanda satış ortaklığı programı da bulunmaktadır. Birçok kişi bu programdan çok fazla para kazanmaktadır.

Hostgator – Dünyaca ünlü hosting şirketi Hostgator, sizlere çok kazançlı bir satış ortaklığı programı sunmaktadır. Eğer host pazarlamak istiyorsanız kesinlikle Hostgator’u göz önünde bulundurmalısınız.

Reklam siteleri

Bu siteler gösterim başına, tıklama başına ve aksiyon başına para kazandıran sitelerdir. Bu kategoride kaliteli site sayısı az olduğu için fazla örnek gösteremeyeceğim ne yazık ki.

Adsense – Dünyanın en çok para kazandıran reklam sitesidir. Google’ın bir şirketi olan Adsense, en güvenilir ve en çok para kazandıran sistemlerden bir tanesidir. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Adhood – Türk reklam sitesidir. Eğer araştırırsanız internette bu siteyle ilgili hiçbir olumlu yorum göremezsiniz. Ancak son yıllarda değiştiklerini söylüyorlar. Deneyebilirsiniz.

Reklamstore – Köklü bir reklam şirketidir. Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Tıklama başına çok az kazanç verdiği için genellikle eleştirilmiştir. Ancak yine de güvenilir bir site olduğu için hala tercih sebebidir.

Adcash – Kullanıcıları rahatsız eden türde reklamları olduğu için pek tercih edilmese de ödeme yapan güvenilir bir şirkettir. Genellikle Adsense tarafından kabul edilmeyen siteler Adcash’i kullanır. Çünkü hem verdiği ücretler iyidir hem de güvenilirdir. Ödemeyi Euro cinsinden yapmaktadır.

Link kısalt para kazan siteleri

Daha çok program indirme sitelerinin ve sosyal medyada güçlü kişilerin kullandığı bu siteler ile internetten para kazanmak mümkündür. Yapmanız gereken şey bir linki kısaltmak ve bu linke insanların tıklamasını sağlamak.

bc.vc – En çok tercih edilen link kısaltma sitelerinden bir tanesidir. 1000 tıklama başına 3 dolar verir(Türkiye için böyle eğer Amerika’dan kişiler tıklarsa 1000 tıklamaya 4 dolar veriyor.) Paypal ile ödeme yapar.

adf.ly – Yabancıların en çok tercih ettiği link kısaltma sitelerinden bir tanesidir. Çünkü yabancı tıklamalara iyi para öder. Ancak Türk tıklamalarına çok çok az para ödemektedir.

linecash – Euro ile ödeme yapan bir site. Eğer Avrupa’dan tıklama alabilecekseniz tavsiye ederim. Ancak 1000 Türkiye’den yapılan 1000 tıklanmaya 0,54 euro ödüyor.

Link kısaltma siteleri ile ilgili tavsiye – Eğer tıklamaları Türkiye üzerinden alacaksanız size tavsiyem bc.vc kullanmanızdır. Çünkü bc.vc 1000 Türkiye’den 1000 tıklanma başına 3 dolar yani 6 tl civarı para ödemektedir. bc.vc’ye üye olmak için buraya tıklayın.

Ekstra iş alabileceğiniz webmaster forumları

Bu tür sitelerden birçok şekilde para kazanabilirsiniz. Konu açmak, yazı yazmak, içerik girmek vb… Özellikle yazı yazarak para kazanmak isteyenler kesinlikle webmaster forumlarını kullanmalıdır. Yazı yazarak para kazanmak hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

r10 – Türkiye’nin en köklü ve en kapsamlı webmaster forumu olan r10, internet ticaretinin Türkiye’deki kalbidir diyebiliriz.

wmaracı – Çok kaliteli ve samimi bir ortam olan wmaracı, gün geçtikçe gelişmektedir. Buradan da para kazanabilirsiniz.

iyinet – Bir diğer köklü webmaster forumu olan iyinet, yukarıdaki iki forum kadar olmasa da yine de işinizi görebilir.

Son söz

Türkiye’deki internetten para kazanma siteleri yukarıdaki gibidir. Aradığınızı bulamadıysanız yorum bölümünden bize iletin ve aradığınız her ne ise size yardımcı olalım.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

4 Yorum
  1. iesc
    • Kazandiran
  2. Batuhan

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+