İnternetten para kazanma denilince akla gelen 3 yöntem

İnternetten para kazanma denilince akla gelen 3 yöntem nedir?

İnternetten para kazanma denilince akla gelen 3 yöntem nedir?

Her şeyin en iyisini ararız değil mi? işte internetten para kazanma denilince de en iyi yöntemi aramamız gerekiyor. İnternetten para kazanmanın birçok yöntemi vardır ama ciddi anlamda para kazanabileceğiniz yöntemlerin sayısı sınırlıdır. İşte bu yüzden  bu yazıda kendime göre en çok kazandıran 3 internetten para kazanma yöntemini paylaşacağım.

İnternetten para kazanma denilince akla gelen 3 yöntem

Hızlı para kazanmak isteyenler için: Yazı yazmak

İnternetten hızlı bir şekilde para kazanmak isteyenler için en çok para kazandıran yöntemlerden bir tanesidir yazı yazmak. Firmalar ve webmasterlar için yazı yazarak internetten para kazanabilirsiniz. Genelde yazı siparişleri 200-300 kelime arası olmaktadır ve her 100 kelime başına 1 tl kazanılmaktadır. Yani günde 3 tane 300 kelimelik yazı yazarsanız günlük 9, aylık ise 270 tl para kazanmış olursunuz. Yazı yazan kişilere piyasada büyük ihtiyaç vardır. Eğer yazı yazmakta iyiyim ve yazı yazmaktan sıkılmam diyorsanız bu işi deneyebilirsiniz. Nereden başlayacağınızı ve nasıl bu işten para kazanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Serüvenleri sevenler için: Blog tutmak

Öncelikle söylemeliyim ki bir insan blog tutarak çok şey öğrenir. Başta webmasterlık olmak üzere, bloğunuzun konusuna dahil olan her şeyi ve daha fazlasını blog tutarak öğrenebilirsiniz. Mesela şu anda bu yazıyı okuduğunuz blog bir para kazanma bloğu ve ben bu bloğu tutarken para kazanma ile ilgili çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Tabi bir şeyler öğrenirken para kazanmak da ayrı güzel 🙂

Blog tutarak para kazanmak için yapmanız gerekenler kısaca şunlar: Bloğunuzun konusunu belirlemek, bloğunuzu açmak, konunuzla ilgili içerik üretip(yazı, video, resim, anket vs.) bloğunuza eklemek, okuyucu kitlesi oluşturmak. En kısa şekilde böyle anlatılabilir bu sistem. Blog tutarak para kazanmak uzun vadeli bir iştir ama siz bu işle ilgilenmezken bile size para kazandırabilecek bir iştir aynı zamanda. Kafanızı fazla karıştırmadan bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayın diyorum ve asıl yönteme geçiyorum 🙂

Şimdilik en iyisi bu: Satış ortaklığı

İnternetten ciddi anlamda para kazanmak isteyenlere tavsiye ettiğim tek sistem bu. Satış ortaklığının ne demek olduğunu kısaca olsa bile açıklamayacağım çünkü bu yazıda açıklanamayacak kadar kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu yüzden lafı gevelemeden size satış ortaklığının ne demek olduğunu ve sistemin nasıl işlediğini öğrenebileceğiniz yazıya yönlendireceğim. Buraya tıklayarak satış ortaklığı ile ilgili birçok şeyi öğrenebilirsiniz.

Bonus yöntem: YouTube

Eğlenceli bir şekilde para kazanmak isteyenler YouTube’dan para kazanabilir. Hani YouTube’da video izlerken 10.saniyede sinir bozucu bir şekilde reklam beliriveriyor ya, işte o videonun sahibi o reklamlar sayesinde para kazanıyor.

Telif hakkı olmayan videolar bulun ve bu videoları hesabınıza yükleyin. Daha sonra YouTube için Adsense hesabı açın ve videolarınıza reklam ekleyin.(insanların reklamlara tıklaması başına siz para kazanacaksınız) Videolarınızın izlenme sayısı arttıkça, reklamlara tıklanma sayısı da artacaktır bu sayede kazancınız da artacaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Google’da “YouTube ile nasıl para kazanılır” aramasını yapabilirsiniz.

İnternetten para kazanma denilince akla gelen 3 yöntem ve 1 bonus’u sizlerle paylaştım. Daha fazla para kazanma içeriğine ulaşmak istiyorsanız ana sayfamızı ziyaret edebilir, bilginize bilgi katabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+