İnternetten para kazanamayacağınız 4 yöntem

İnternetten para kazanamayacağınız 4 yöntem

İnternetten para kazanamayacağınız 4 yöntem

İnternetten para kazanmayı düşünüyorsanız, öncelikle işe yarayan ve işe yaramayan yöntemleri tespit etmeniz gerekmektedir. Bloğumuzda bir sürü işe yarayan yöntem hakkında yazı vardır(satış ortaklığı, blog yazmak, yazı yazmak, borsa vb…) Bu yazıdan önce birçok işe yarayan yöntem hakkında bilgi verdim ama bu yazıda işe yaramayan yöntemler hakkında bilgi vereceğim. Bu sayede ne yapmamanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız ve boşuna zaman kaybetmeyeceksiniz.

İnternetten para kazanamayacağınız 4 yöntem

İnternette ne ararsanız vardır ve internette yazılan şeyler her zaman doğru değildir. Bu yüzden zaman ve para kaybetmemek için uyanık olmalısınız. Laf kalabalığı yapmadan başlıyorum…

Anket doldur para kazan saçmalığı

Yıl olmuş 2015, hala bu saçmalığa inanan var mı? Tabii ki var! işin üzücü tarafı şu ki, her zaman bu tür işe yaramayan şeylere inanan kişiler olacak. Anket doldurmak para kazandırır mı? evet kazandırır ama sakız parası kadar kazandırır. Bazı internet sitelerinde görürsünüz, der ki “anket başına 25 dolar kazanın” 😀 ben bunlara çok gülüyorum. Hem de kızıyorum. Allah aşkına, para kazanmak bu kadar kolay mı? Günde 2 anket doldurayım 150 lira kazanayım ohh. Yok öyle bir dünya. Anket doldurarak kazanacağınız para çok çok çok azdır. Özellikle ülkemizde bu sektör hiç gelişmemiştir, gelişeceğe de benzememektedir. Bu yüzden uzak durmanız gereken başlıca yöntem anket doldur para kazan yöntemidir.

Reklam izlemek

Bir aralar böyle bir şey vardı. Siz her gün televizyonda reklam izliyorsunuz hiç para kazandınız mı? 😀 biliyorum saçma bir benzetme oldu ama lütfen böyle gerçekçi olmayan şeylerden para kazanma düşüncesinden vazgeçin. Reklam izleyerek para kazandıran android uygulamaları bir ara çok modaydı ama şu anda pek adları duyulmuyor. Reklam izleyerek kazanacağınız para kuruş seviyelerindedir. Daha da öteye gidemez.

Mail okumak

Bir sitede gördüm kahkaha attım. Mail okuyarak para mı kazanılır ya? kim nasıl şeyler uyduruyor anlamıyorum. Bir de bahsettiğim o yazıya bir sürü yorum gelmiş, ilgi çok. Vallahi anlamıyorum insanlarımız nasıl böyle şeylere inanıp, denemeye kalkıyor. Ben 1980’li yıllara kadar Türk insanını saf sanırdım, hala saflar var demek 🙂 Ama bu özelliğimizi seviyorum. Çünkü bizler saf, temiz insanlarız. Utanması gereken insanlar böyle saf temiz kişileri kullanan insanlar olmalı. Her neyse, mail okuyarak da para kazanamazsınız.

PTC siteler

Aslında bunu yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm ama yazmaya karar verdim. PTC siteler ile bir şekilde para kazanılabilir o da referans toplayarak. Diğer türlü para kazanamazsınız. PTC sistemi çok kolay bir mantık üzerinde işler. Bir bağlantıya tıklarsınız ve para kazanırsınız. Eğer sizin referansınız ile üye olan insanlar varsa onların tıklamalarından da para kazanırsınız. Yani bir PTC sitesine üye olup, insanları da üye ederseniz para kazanabilirsiniz. Ama sadece kendiniz bağlantılara tıklayarak 1 yılda 10 dolar falan kazanırsınız. Yani bu yöntemi de tavsiye etmiyorum.

Peki ne tavsiye ediyorum?

İnternetten para kazanmanın yolları ülkemiz için şu an sınırlıdır. En çok para kazanabileceğiniz yöntemler hakkında bilgi edinmek için alttaki bağlantılara tıklayabilirsiniz,

Yukarıdaki yöntemlerin 4 tanesi ile para kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Sizlere bu yöntemlerden bir tanesini ya da birkaç tanesini denemenizi tavsiye ederim. İnternetten para kazanamayacağınız 4 yöntem hakkında bilgi alabildi iseniz ne mutlu bana 🙂 İnternetten para kazanma konusunda daha fazla bilgi almak için ana sayfamıza gidebilirsiniz…

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

2 Yorum
  1. Muhammed Can İnan
    • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+