İnternetten ne kadar para kazanılır?

internetten ne kadar para kazanılır
Bu soru çok karşıma çıkıyor. “internetten ne kadar para kazanılır?” şunu söyleyebilirim ki internetten çok fazla para kazanılabilir. Aslında bu soruyu sormadan önce internetten nasıl para kazanılır diye sormak gerekir. Çünkü henüz internetten para kazanmadan kaç para kazanılır diye soru sormak bir işe yaramaz.

İnternetten en çok para kazanan kişiler arasında Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg, Google’ın sahipleri Larry Page ve Sergey Brin vardır. Bu kişilerin milyar dolarları vardır ve internetten genç yaşta milyarder olmuşlardır. Bu kişilere ek olarak birçok e-ticaret sitesi sahibi internet üzerinden çok fazla para kazanmaktadır.

Ancak yukarıda saydığımız kişiler bizim için istisna diyebiliriz. Çünkü internetten para kazanmak için yapabileceğiniz en kolay ve etkili yol blog açarak para kazanmak(ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın) ve satış ortaklığı yaparak para kazanmaktır(detaylı bilgi için buraya tıklayın.) Bu yöntemler çalışmanıza bağlı olarak ayda 0-200.000 TL arası para kazandırabilir. Evet 200.000 tl diyorum ve bu konuda çok ciddiyim.

Yabancı satış ortaklığı yapan kişilerden birisi olan Pat Flynn, ayda 60-80 bin dolar arası para kazanmaktadır bu da Türk lirasıyla 120-160 bin tl gibi paralara tekabül etmektedir. Bu kişinin kazancını en fazla oluşturan şey satış ortaklığıdır. Siz de bir internet sitesi açarak(maaliyeti en fazla yıllık 80 TL) internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten para kazanma yazılarını sitemizi gezerek ve inceleyerek birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

1 Yanıt
  1. internetten para kazanma

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+