İnternetten nasıl zengin olunur

İnternetin hayatımızdaki yeri arttıkça bizlere sağladığı imkanlar da artıyor. İnternet kimimize sadece eğlence, kimimize de eğlenceden daha fazlasını ifade ediyor. Ülkemiz, sosyal medyayı en etkin kullanan ülkelerden bir tanesi. Bu durum da ülkemizdeki insanların internette ne kadar çok zaman geçirdiğini gözler önüne seriyor.

Ben insanlarımızın internette bu kadar fazla zaman geçirip de hiçbir şey kazanmamalarını istemiyorum. Madem internete bu kadar çok zaman ayırabiliyoruz, o zaman hem kendimize hem de ülkemizin internetine daha faydalı işler yapmalıyız. Bu işlerin en önde geleni ise para kazanmak.

Evet, internetten para kazanabilirsiniz 🙂 hatta işleri ileri götürüp zengin bile olabilirsiniz ki şu anda dünyada birçok internet zengini vardır. Bu yazıda sizlere İnternetten nasıl zengin olur sorusunu cevaplandırmaya çalışacağım.

İnternetten nasıl zengin olunur

İnternetten nasıl zengin olunur

İnternetten nasıl zengin olunur

Öncelikle konuyu Steve Jobs’ın bir sözü etrafında toplamak istiyorum. “Büyük düşün küçük başla” demiş büyük dahi Steve Jobs. Çok da doğru demiş çünkü emeklemeden yürünmez. Bu yüzden zengin olmak için küçük başlamayı bilmelisiniz. Aşağıda internetten nasıl para kazanmaya başlayacağınızı konulara ayırarak anlattım. Hadi başlayın okumaya 🙂

Yazı yazarak işe başlayın

İnternetten para kazanmanın en hızlı yollarından bir tanesi yazı yazmaktır. Yazı yazarak yazdığınız kelime başına para kazanabilirsiniz. Web site sahipleri, bloglarına veya sitelerine yazı eklemek zorundadır. Bu yüzden piyasada yazıya ihtiyaç vardır. Yazdığınız her 100 kelime başına ortalama 1-1.5 tl para kazanırsınız. Yani günde 250 kelimelik 10 makale yazsanız en azından 25 tl kazanırsınız bu da 30×25= 750 tl aylık yapar ve işlerinizi büyütmeniz için size iyi bir sermaye oluşturur. Yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız buraya tıklayın ve bu işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenin.

Video paylaşın ve daha fazla kazanın

Hiç YouTube’a girdiniz mi? tahminimce evet girdiniz. Peki hiç fark ettiniz mi videoların 10.saniyesinde reklamlar çıkar ve bazen ona yanlışlıkla tıklarsınız. İşte siz o reklamlara yanlışlıkla veya bilerek tıkladığınızda video sahibi para kazanır 🙂 siz de bu şekilde para kazanabilirsiniz. YouTube’a telif hakkı olmayan videolar yükleyerek para kazanmak mümkün. Ben bu işi çok önemsememe rağmen elime 2 ayda bir 200-230 tl geçiyordu YouTube’dan. Daha sonra telif hakkı problemi oldu ve hesabım kapandı. Sonra da uğraşmak istemedim açıkçası. Video yükleyerek para kazanmayı düşünüyorsanız Google amcaya “YouTube ile nasıl para kazanılır” yazarak arama yapabilirsiniz ve bu konuyu daha detaylı öğrenebilirsiniz 🙂

Satış ortaklığı sayesinde paraya para demeyin

İnternetten en çok para kazandıran sistem kesinlikle satış ortaklığıdır. İnternetten nasıl zengin olunur sorumuzun cevabı bence satış ortaklığında gizlidir. Binlerce kişi bu sistemi kullanarak zengin oldu ve birçok kişi de zengin olmaya devam ediyor. Satış ortaklığı yapmak için 2 şeye ihtiyacınız var. Zeka ve internet. Arkadaşlar, eğer satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorsanız size tavsiye ettiğim şey GooMass eğitim seti. Bu eğitim seti ile çok büyük paralar kazanmak sizin elinizde. GooMass’ı incelemek ve bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Konuyla ilgili son diyeceklerim

Ülkemizde internetten para kazanmak ne yazık ki diğer ülkelere göre çok zor. Bu yüzden şunu bilmelisiniz ki sabırlı olmadan ve çalışmadan internetten para kazanılmaz. İnternetten nasıl zengin olunur sorusuna tam bir cevap vermemin imkanı yok ama şunu biliyorum ki, internetten 1 gecede zengin olunmaz. Yukarıda bahsettiğim yöntemleri deneyerek siz de internetten yavaş yavaş para kazanmaya başlayabilir, daha çok para kazandıkça da zenginliğe doğru hızlı adımlarla ilerleyebilirsiniz 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

1 Yanıt
  1. Selim isik

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+