İnternetten nasıl para kazanılır

İnternetten para kazanmak, bana göre en keyifli işlerden bir tanesidir. Bir diğer keyif aldığım iş ise borsada yatırım yapmaktır ama bu yazıdaki konumuz bu değil. Konumuz “İnternetten nasıl para kazanılır” sorusu. Bu yazıda size kendi tecrübelerimden yola çıkarak internetten nasıl para kazanılacağından bahsedeceğim.

İnternetten nasıl para kazanılır

İnternetten nasıl para kazanılır

İnternetten nasıl para kazanılır

İnternetten para kazanmak tamamen kişilik özellikleri ile ilgili bir şey. Kimler internetten para kazanamaz başlıklı yazımda bu özelliklerden kısaca bahsetmiştim. Ancak bu yazıda da bu özelliklere değineceğim. Çünkü internetten para kazanmak, bazı temel gereksinimler üzerinde duruyor. Yavaş yavaş başlıyorum…

İnternetten para kazanabilmeniz için öncelikle sahip olmanız gereken özellik istek ve azim. Bu iki özelliğe sahip olmadan internetten para kazanamazsınız. İnternetten para kazanmayı tamamen istemelisiniz ve bu iş doğrultusunda kararlı olmalısınız. Yeni şeyler öğrenmeye, rakiplerinizi geçmeye istekli olmalısınız. Azminizi kullanarak sürekli kazancınızı arttırmalısınız. Eğer istek ve azminiz yoksa, başka bir alana yönelmenizi tavsiye ederim.

Bir diğer önemli özellik ise sabır. Arkadaşlar, internetten para kazanmak insanın sabrını sınar bir nevi 🙂 bazı kişiler internetten kolay para kazanılıyor sanıyor ve bazıları da 1 günde internetten zengin olacağını düşünüyor. İnternetten para kazanan yabancı birisi şu sözü söylemiş:”İnternetten 1 gecede 1000 dolar kazanıyorum. Ama bu 4 yılımı aldı.” Bence çok güzel söylemiş. Adam 4 yıl boyunca çalışmış ve artık emeğinin karşılığını fazlasıyla alıyor.

Kendimden örnek vermem gerekirse, bu blogun yükselmesi için aylarca çalıştım. Kimi zamanlar sabahladım. Bazen umutsuzluğa kapıldığım oldu ama kararlı olduğum için şu anda siz bu yazıyı okuyorsunuz. Kararlılığım sayesinde size ulaştım 🙂 eğer siz de kararlı ve sabırlı olursanız hem hayatta başarılı olursunuz hem de internette. Yani internetten para kazanmak için gerekli olan özelliklerden diğer ikisi de kararlılık ve sabır.

İnternetten para kazanmak için 3 basit adım şu şekildedir: Öğren + uygula + para kazan. Bunu sağlamak için de üstte saydığım özelliklere sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü yukarıdaki özelliklere sahip olmayan hiç kimse saatlerce internetten para kazanmayı öğrenip, bir de öğrendiklerini uygulayıp para kazanamaz.

İnternetten para kazanmak için gerekli özelliklerden bahsettikten sonra, sıra geldi birçok kişinin asıl istediğine: İnternetten para kazanma yolları!

Başlangıç olarak tavsiyem

Başlangıçta kendinize küçük bir sermaye oluşturmak isterseniz yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Hızlı ve kolay para kazanma yöntemlerinden bir tanesi olan yazı yazmak, size başlangıç için iyi para kazandıracaktır. Performansınıza göre para kazanabileceğiniz bu yöntem hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğlenerek para kazanmak ister misiniz?

YouTube’u bilmeyen yoktur. Dünyanın en büyük video arama motoru olan YouTube sayesinde internetten para kazanabilirsiniz. YouTube’a video ekleyerek ve bu videolara reklam koyarak para kazanmak mümkün. Ben bu yöntemle ayda 100-110 tl arası para kazanıyordum(üzerine çok düşmememe rağmen) daha sonra telif hakkı sebebiyle hesabım kapandı. Ben de bir daha uğraşmadım. YouTube ile para kazanmak isteyen kişiler, internette fazla zaman geçirmeli ve kaliteli videolar bularak YouTube’a yüklemeli. Eğer bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Google’dan “YouTube ile nasıl para kazanılır” sorusunu aratabilirsiniz.

Benim favori yöntemim

Benim internetten para kazanırken en çok keyif aldığım yöntem satış ortaklığı yöntemi. İnternetten en çok para kazandıran sistem kesinlikle satış ortaklığı sistemidir. Bu sayede ayda binlerce dolar kazanan kişiler vardır ve hayatlarını sadece satış ortaklığı yaparak sürdürmektedirler. Eğer siz de bu kişilerden bir tanesi olmak istiyorsanız buraya tıklayarak satış ortaklığı hakkında birçok şey öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar yukarıdaki 3 sistem sayesinde para kazanmış birisi olarak söyleyebilirim ki, satış ortaklığı bu sistemler arasındaki en kazançlı sistem. Ancak para kazanılması en zor sistem de satış ortaklığı. Eğer yazının başlarında bahsettiğim özelliklere sahipseniz, yazı yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz ve küçük bir sermaye oluşturarak bir blog açabilirsiniz. Bu blog sayesinde de satış ortaklığı yaparak paranıza para katabilirsiniz. Ben şu anda aktif olarak satış ortaklığı ile para kazanmaktayım. Size de şiddetle tavsiye ederim. Eğer alternatif yöntemler arıyorsanız da, size yatırım yaparak para kazanmayı öneririm. İnternetten nasıl para kazanılır başlıklı yazımızın sonuna geldik. Eğer buraya kadar okuduysanız siz de internetten para kazanabilirsiniz 🙂

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

2 Yorum
  1. Burak Semerci
    • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+