internetten nasıl kolay para kazanılır?

Bu yazımızda internetten nasıl kolay para kazanılır? sorusuna cevap vermeye çalışcağız. Ancak öncelikle şunu bilmekte fayda var kolay para kazanmak demek hiçbir şey yapmadan para kazanmak demek değildir. Oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan yoktur. Günümüzde kolay para kazanma yollarından en iyisi internetten para kazanmaktır.

İnterneti kullanarak çeşitli yöntemlerle para kazanmak mümkündür. Ancak kolay para kazanma sistemlerinin birçoğu az para kazandırmaktadır. Size bu noktada tavsiyem en çok kazandıran sistemleri kullanmanızdır ancak yine de internetten kolay para kazanma sistemlerinden bahsedeceğim. Ardından da en çok kazandıran yöntemleri paylaşacağım.

internetten nasıl kolay para kazanılır

internetten nasıl kolay para kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak

Bu yöntem internetten para kazanmak isteyen kişiler arasında sıklıkla sorgulanan bir yöntemdir. Kimileri anket başına 25 dolar kazanacağınızdan bahsederken, kimileri de anket doldurarak ancak cep harçlığı çıkarılacağından bahseder. Ben size şunu söyleyeyim, bir anket doldurmanız karşılığında hiçbir firma size 25 dolar gibi akla mantığa uymayan ücretler ödemez. Bu tür anketleri dolduran binlerce insan var ve eğer bir firma sadece tek anket başına bu kadar ödeme yapsa zaten batar. Bu yüzden bazı kişilerin sizi kandırmasına izin vermeyin.

Anket başına kazanabileceğiniz tutar en fazla 1 TL gibi bir paradır. Ancak siz 1 anket firması yerine 200 anket firmasına kayıt olursanız kazancınız da o derecede artar. Anketler mail adresinize gönderilir ve bu anketleri doldurmanız karşılığında anket firmaları size para öder. Eğer ayda 60 anket doldursanız ve anket başına ortalama 50 kuruş kazansanız ayda 30 TL kazanmış olursunuz. Ancak kimi zamanlarda anket başına ödenen paralar artmaktadır ve iyi kazanç sağlanabilmektedir. Kolay para kazanma yöntemlerinin başında anket doldurarak para kazanmak vardır ve internetten hem kolay hem de iyi kazanç sağlamak isteyenler bu sistemi kullanabilir.

Ancak ben size satış ortaklığını öneriyorum. Buraya tıklayın ve satış ortaklığını en iyi şekilde öğrenin.

Link kısaltarak para kazanmak

Son yıllarda sıklıkla kullanılan bir yöntem. Sistem çok basit bir şekilde işliyor. Bir linki kısaltıyorsunuz ve bu linke insanların tıklamasıyla para kazanıyorsunuz. Her 1000 tıklama başına para ödeyen link kısaltma siteleri vardır. Link kısaltma siteleri, ödedikleri fiyatlar ve link kısaltarak para kazanma ile ilgili teknikler hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayın

PTC ile para kazanmak

Bu yöntem aşırı kolay bir yöntemdir ama çok çok az kazandırır. PTC kelimesini Türkçesi Paid To Click yani tıklama başına kazanç demektir. Bu sistem ile reklamlara tıklayarak para kazanırsınız. Ancak tıklama başına 1 kuruş gibi kazançlar elde edersiniz. Bu işten iyi para kazanabilmek için ptc sitesine referans üye getirmelisiniz ve birçok ptc sitesine üye olmalısınız. PTC ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazının başında belirttiğim gibi kolay yöntemlerden bahsettikten sonra bir de asıl sistemlerden yani en çok para kazandıran yöntemlerden bahsedeceğimi söylemiştim. Başlıyoruz,

Satış ortaklığı

Bu yöntemi internetten para kazanmanın en doğru ve en kazançlı yolu olarak nitelendirebiliriz. Satış ortaklığı demek bir ürünün satılmasına aracı olarak para kazanmanız demektir. Yani bir nevi gerçek hayattaki pazarlamacılar gibi. Bir ürün var ve siz bu ürünün satılmasını sağlayarak komisyon alıyorsunuz. Örneğin bir zayıflama hapı var. Bu zayıflama hapının satılmasına siz aracı olursanız komisyon kazanırsınız. Bu işi yaparak ayda binlerce  dolar kazanan kişiler vardır ve bu yöntem Türkiye’de de hızla gelişmektedir. Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Blog yazarak para kazanmak

İnternetten para kazanmak için uygulanan en eski yöntemlerden birisidir blog yazmak. Blog yazarak para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları satış ortaklığı, Google adsense(detay için tıklayın), özel reklam almak, tanıtım yazısı satmak ve sponsorluk gibi yollardır. Blog yazarak para kazanmak konusunda en detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

interneten nasıl kolay para kazanılır?” Sorusuna cevap bulabildiyseniz ne mutlu ancak cevap bulamadıysanız lütfen yorum bölümünden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşınız ve dilek, istek ya da şikayetlerinizi bildiriniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+