internet üzerindeki iş olanakları

internet üzerindeki iş olanakları

Her gün yeni yeni kazanç yollarının çıktığını varsayarsak internet üzerindeki iş olanakları saymakla bitmez. Devrimizin en kazançlı ve rahat işlerinden bir tanesi internetten para kazanmaktır. İnternetten para kazanmaya başlamak için birçok kaynaktan bilgi edinebilirsiniz. Ben bu yazıda internet üzerindeki iş olanakları nelerdir? sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

internet üzerindeki iş olanakları nelerdir?

internet üzerindeki iş olanakları çok fazladır ancak aşağıda ben size en etkili ve en kazançlı iş olanakları hakkında bilgi verdim. Umarım bu olanakları fırsata çevirebilirsiniz ve internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Android uygulama yaparak para kazanmak

Android uygulama yaparak para kazanmak, günümüzün en çok para kazandıran ve en az bilinen iş olanaklarından bir tanesidir. Bu yöntem sayesinde ayda binlerce dolar para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey işe yarar bir uygulama yapmak ve bu uygulamanın içerisine reklam yerleştirerek Google Play’e koymak. Tabii uygulamayı yapabilmek için android kodlama dilini ve javascript dilini bilmeniz gerekiyor. Android uygulama yaparak para kazanmak ile ilgili ayrıntılı bilgiyi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Blog yazarak para kazanmak

Hemen hemen her yazımda bu fırsattan bahsediyorum. Blog yazarak para kazanmak internetteki en büyük para kazanma olanaklarından bir tanesidir. Çünkü blog yazarak birçok şekilde para kazanılabilir. Google adsense, satış ortaklığı, link kısaltma, tanıtım yazısı satışı, bağlantı eklemek ve sponsorluk anlaşmaları gibi yöntemlerle blog yazarak para kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek buraya tıklayabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak

Bu yöntem size ayda binlerce dolar kazandırmaz ama sizin performansınıza bağlı olarak çok küçük bir ek gelir oluşturacak kadar para kazandırabilir. Anket doldurarak para kazanmak yerine size kesinlikle satış ortaklığı sistemini öneriyorum. Buraya tıklayarak satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Yazı yazarak internetten para kazanmak

En hızlı para kazandıran iş olanağı budur. Webmasterlar bloglarına veya sitelerine yazı eklemek zorundadırlar. Kimi webmaster bu konuda iyi değildir veya kimilerinin yazı yazmaya zamanı yoktur(burada devreye siz giriyorsunuz 🙂 ) Bu yüzden yazı yazacak kişileri bulurlar ve onlarla anlaşırlar. Webmasterlar 100 kelime başına 1 tl ödemektedirler ve standart bir yazı 250-300 kelime arasında olmaktadır. Günde 1000 toplam 1000 kelimelik makale yazsanız 10 tl kazanmış olursunuz ayda ise 300 tl eder. Webmasterlara ulaşmak için webmaster forumlarını kullanabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak hakkında en detaylı bilgiyi almak için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki yöntemler en genel ve en bilinen yöntemler. Bu olanakları kullanarak internetten ayda binlerce tl kazanmanız mümkün. Her şey sizin performansınıza ve zekice çalışmanıza bakıyor. Benim en çok tavsiye ettiğim yöntem ise satış ortaklığı. Satış ortaklığı internetin en çok para kazandıran iş imkanıdır. Satış ortaklığı yaparak ayda 10 binlerce dolar kazanan insanlar vardır. Satış ortaklığı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+