Güvenilir satış ortaklığı siteleri

Güvenilir satış ortaklığı siteleri

Her şeyde olduğu gibi satış ortaklığında da güven meselesi çok önemlidir. Eğer güvenilir satış ortaklığı siteleri ile çalışmazsanız kazançlarınız sayılmayabilir, sattığınız ürünler sayılmayabilir veya kazandığınız parayı alamayabilirsiniz. Bu tür durumlarla karşılaşmamanız için başlangıçta güvenilir bir satış ortaklığı sitesiyle işe başlamalısınız. Peki güvenilir satış ortaklığı siteleri hangileridir?

Güvenilir satış ortaklığı siteleri

Aşağıda yerli ve yabancı güvenilir satış ortaklığı siteleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her bir sitenin altında açıklaması bulunmaktadır.

Clickbank

Dünyanın en köklü ve en çok kazandıran satış ortaklığı sitesidir Clickbank. Bu site sayesinde binlerce kişi geçimini sağlamaktadır. İçerisinde yüzlerce ürün bulunduran Clickbank, ürün yelpazesi en geniş satış ortaklığı sitesidir. İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca gibi dillerde de ürünler bulunduran Clickbank, dünyanın 1 numaralı satış ortaklığı sitesidir.

Xticaret

En köklü yerli satış ortaklığı sitelerinden bir tanesidir. Xticaret içerisinde Türkiye’de çokça satılan birçok ürün bulunmaktadır. Ürünleri pazarlamanız 25 tl’lik bir giriş ücreti ödemeniz gerekmektedir. Türkiye’nin en çok para kazandıran satış ortaklığı sitesi olan  Xticaret, ödemelerde herhangi bir sıkıntı çıkarmamıştır ve bu siteyi kullanan birçok kişi para kazanmaktadır. Xticaret’e üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ReklamAction

Destek sistemi en iyi olan Türk satış ortaklığı sitelerinden bir tanesidir. İçerisinde satış başı, üyelik başı, indirme başı ve abonelik başı kazanç programları bulunan ReklamAction, gerçekten çok kaliteli bir site. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Buraya tıklayarak ReklamAction’a şimdi üye olabilirsiniz.

Odaklıpazar

Aslında henüz yeni bir site gibi görünebilir ancak Clickmerkez’in dağılmasıyla birlikte açılan yeni bir satış ortaklığı ağıdır. Clickmerkez’e çok benzemektedir. Önceden Clickmerkez’den ödeme aldığım için tahmin ediyorum ki bu site de çok güvenilir. Zaten yakında ödeme alacağım. O zaman tamamıyla kesin bir yargıya varmış olurum. Odaklıpazar Türkiye’deki en iyi satış ortaklığı sitelerinden bir tanesidir ve size kesinlikle tavsiye ederim.

Adtriplex

Kaliteli şirketlerin hizmetlerini ve ürünlerini içeren, güvenilir Türk satış ortaklığı sitesidir. İçerisinde 100’ü aşkın satış ortaklığı programı bulundurmaktadır. Ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır ve güvenilirdir. Daha çok üyelik başına kazanç programlarının olduğu bir sitedir. Tavsiye ederim, kullanan birçok kişi memnundur.

Türkiye’de en popüler ve en güvenilir satış ortaklığı siteleri yukarıdakilerdir. Tabii ki daha birçok satış ortaklığı sitesi vardır ancak içerisinde en çok ürün ve hizmet bulunduran satış ortaklığı ağları yukarıdakilerdir. Satış ortaklığından para kazanmaya başlamak için, size önerim satış ortaklığı ile ilgili bilgi edinmeniz. Buraya tıklayarak şimdi satış ortaklığı hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

2 Yorum
  1. Her Şeyi Blogluyorum
    • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+