Evinizden İnternet ile Para Kazanın

Artık internet hemen hemen her evde var. Bu yüzden evden para kazanmak mümkün. Çünkü internet ile evinizden para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmanın birçok yöntemi var. Bu yöntemlerden bazıları gerçekten çok para kazandırırken, bazıları ise çok az para kazandırmaktadır. İşte bu yüzden, seçeceğiniz para kazanma yöntemi çok önemli.

Bu yazıda size kendimin ve binlerce insanın internetten para kazandığı 2 yöntem hakkında bilgi vereceğim. Ama önce size işe yaramayan yöntemlerin bir listesini sunmak istiyorum.

Bu Yöntemler ile Para Kazanmaya Çalışmayın, Zaman Kaybı.

  • Mail oku para kazan
  • Anket doldur para kazan
  • Oyun oyna para kazan
  • Reklama tıkla para kazan
  • Video izle para kazan
  • Yorum yap para kazan
  • Üye ol para kazan
  • Ve bunlar gibi kulağa saçma sapan gelen onlarcası…

Yukarıda yazdığım yöntemler ile para kazanmaya çalışmayın, çünkü kazanamazsınız. Genelde internette bu yöntemler ile ilgili birçok yalan yanlış haber ve yazı var. Neymiş, insanlar anket başına 25 lira para kazanıyormuş. Böyle bir saçmalık olabilir mi Allah aşkına?

Böyle saçma sapan haberlere itibar etmeyin ve kandırılmayın.

Aşağıdaki 2 Yöntem ile İnternetten Garanti Olarak Para Kazanırsınız

Evinizden İnternet ile Para Kazanın - Satış Ortaklığı

Evinizden İnternet ile Para Kazanın – Satış Ortaklığı

1.Satış Ortaklığı

İnternetten ciddi olarak para kazanmak isteyenler, satış ortaklığı dışında hiçbir işten para kazanamaz. İnternetten en çok para kazandıran yöntem kesinlikle satış ortaklığı yöntemidir. Yüz milyonlarca dolarlık bir sektörden bahsediyorum. Gerçekten çok büyük pasta. Bu pastadan herkes dilim alabilir.

Satış ortaklığını kısa bir şekilde açıklamam gerekir ama kısa bir şekilde açıklanamayacak bir yöntem. Bu yüzden size elimden gelen en kısa ve basit şekilde satış ortaklığını açıklayacağım.

Bir ürün var ve bu ürünün bir sahibi var. Bu ürünün satışına aracı olduğunuz zaman, ürün sahibi size para veriyor. Kısacası, satış ortaklığı ile bir ürünün satışına ortak olarak para kazanıyorsunuz.

Kazandığınız para ise ürün fiyatının %75’ine kadar yükselebiliyor. Tamamen ürün ile alakalı. Dijital ürünler çok para kazandırıyor. Sizin para kazanmak için yapmanız gereken tek şey, size özel bağlantı ile(hepsiburada.com/sizinbağlantınız gibi) satışa aracı olmak. Yani ben sizin bağlantınıza tıklayıp, ürünü satın aldığımda siz para kazanıyorsunuz. Bu kadar basit.

Satış ortaklığından ayda binlerce lira para kazanmak istiyorsanız size tavsiyem, Master Kazanç eğitim setini satın alın ve içerisinde yazanları adım adım uygulayarak işe başlayın.

Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi edinmek için ve Master Kazanç’ı resmi sitesinden inceleyip satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2.Yazı Yazmak

Yazı Yazarak Ek Gelir Oluşturacak Kadar Para Kazanabilirsiniz.

Yazı Yazarak Ek Gelir Oluşturacak Kadar Para Kazanabilirsiniz.

Gözü yükseklerde olmayan, sadece fatura masraflarını veya giyim masraflarını çıkartmak için yani sadece ek gelir kazanmak için internetten para kazanmak isteyenler için birebir yöntem yazı yazmak…

Bu yöntemi genelde öğrenciler ve ev hanımları tercih ediyor ama isteyen herkes yazı yazarak para kazanabilir. Yazı yazarak para kazanmanın 2 yolu vardır.

İlki, yazdığınız yazıları satmak. Bu yol ile yazdığınız her 100 kelime başına 1 lira kazanırsınız. Bir yazının ortalama 300 kelime olduğunu düşünürsek, 1 yazı için 3 lira kazanmış olursunuz. Yani günde 3 tane yazı yazarsanız 9 lira, ayda ise 270 lira para kazanırsınız. Bu yol ile günde 3 yazı yani 900 kelime yazarak, ayda 270 lira kazanabilirsiniz.

Bu yolun dezavantajı, para kazanmak için sürekli yazı yazmak zorunda olmanızdır. Avantajı ise, hızlı para kazandırmasıdır.

İkinci yol ise, yazdığınız yazıları kendi açtığınız internet sitesinde değerlendirerek reklam gelirlerinden para kazanmaktır. Bir site açarsınız, bu sitede yazdığınız yazıları yayınlarsınız, yazdığınız yazıların sayısı arttıkça, Google’dan arama yaparak sitenize giren insanların sayısı artar. Sitenize giren kişilerin sayısı artınca sitenize reklam alırsınız ve insanlar reklama her tıkladığında para kazanırsınız.

Bu yolun dezavantajı, hızlı para kazanmak zordur. Avantajı ise, bir süre sonra hiç yazı yazmasanız bile insanlar sitenize girmeye devam edecektir. İnsanlar sitenize girmeye devam ettikçe de reklamlara tıklayacaklar ve siz de para kazanacaksınız. Yani bu yöntem ile bir süre sonra hiçbir şey yapmadan sürekli olarak para kazanabilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanmanın 2 yöntemini de en iyi şekilde öğrenip, internetten para kazanmaya başlamak istiyorsanız buraya tıklayın ve Yazıtör Starter eğitim setini resmi sitesinden inceleyin ve satın alın.

Sonuç

Bu 2 yöntem de kesin olarak internetten para kazandırmaktadır. Satış ortaklığını, internetten çok para kazanmak isteyenlere öneriyorum, yazı yazmayı da sadece ek gelir kazanmak isteyenlere öneriyorum. Yazıda bahsettiğim Master Kazanç ve Yazıtör Starter eğitim setleri işinize çok yarayacak internetten para kazanma ürünleridir. Bu ürünleri satın alarak en kazançlı şekilde internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+