En iyi Türk satış ortaklığı siteleri

En iyi Türk satış ortaklığı siteleri ile affiliate kazancınızı ikiye katlayın.

Dünya çapında Clickbank gibi içerisinde çok ürün bulunduran ve çok kazandıran satış ortaklığı ağları varken, Türkiye’de kaliteli ve iyi kazandıran satış ortaklığı ağları sınırlıdır. Türkiye’de bu sektörün gün geçtikçe gelişmesi ise sevindirici haberdir. Aşağıdan En iyi Türk satış ortaklığı siteleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En iyi Türk satış ortaklığı siteleri

Xticaret

Türkiye’nin en köklü ve en çok kazandıran satış ortaklığı firmalarından birisi olan xticaret ile satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsiniz. Ürün pazarlamaya başlamak için başlangıçta tek seferlik 25 TL ödemeniz gerekiyor. Ardından ömür boyu her ürünü pazarlayabiliyorsunuz. Güvenilir bir firmadır, içerisinde yüzlerce ürün barındırdığı için ve ödeme alan binlerce kişi olduğu için Türkiye’nin en iyi satış ortaklığı sitesidir. Xticaret’e üye olmak için buraya tıklayın.

ReklamAction

Destek sistemi çok iyi olan bir satış ortaklığı ağı. Bana göre Türkiye’nin en iyi satış ortaklığı ağlarından bir tanesi. İçerisinde kaliteli firmaların satış ortaklığı programları var(Arçelik, Beko, Atig vb…) Özellikle üyelik başına kazanç programları çok güzel. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir satış ortaklığı ağı. ReklamAction’a hemen şimdi ücretsiz olarak üye olmak için buraya tıklayın.

Odaklıpazar

Odaklıpazar, Clickmerkez’in kapanmasıyla açılan yeni bir satış ortaklığı ağı. Ben önceden Clickmerkez kullanıyordum ama orası kapanınca ve oradaki ürünler Odaklıpazar’a geçince ben de Odaklıpazar’a geçtim. Şunu söylemeliyim ki Odaklıpazar, Clickmerkez’den daha profesyonel bir yapıya sahip. Clickmerkez’den çok memnundum ama Odaklıpazar’dan daha çok memnun olacağım gibi görünüyor. Size Odaklıpazar’ı kesinlikle tavsiye ederim.

AdTriplex

105 adet para kazanabileceğiniz satış ortaklığı programı ile en çok çeşitlilik sunan firmalardan birisi olan AdTriplex’in güvenilir bir firma olduğunu söyleyebiliriz. İnternetten olumsuz yorumlara rastlamadım. Bir sürü olumlu yorum var. Denemenizi tavsiye ederim.

Yukarıdaki seçenekler dışında da birçok site ile satış ortağı olarak çalışabilirsiniz(örneğin gittigidiyor). Ancak yukarıdaki siteler bu işi Türkiye’de en iyi yapan sitelerden sadece bazıları. Bazı siteler özel olarak satış ortaklığı vermektedir. Eğer aklınıza yatarsa o tür firmalarla da çalışabilirsiniz.

Yukarıdaki satış ortaklığı siteleri genellikle dijital ürünleri(e-kitap vb) içermektedir. Eğer aklınızda fiziksel ürünleri(bilgisayar, telefon vb.) pazarlamak gibi bir düşünce varsa zanox’a bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ek olarak eğer yabancı dil biliyorsanız fiziksel ürünler için Amazon, dijital ürünler için ise Clickbank’i öneririm.

Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayarak makalemizi okuyabilirsiniz. Unutmayın, satış ortaklığı internetten para kazanmanın en doğru ve en kazançlı yollarından bir tanesidir. Satış ortaklığına yeni başlayanlar için her geçen gün bilginize bilgi katmanız. Herhangi bir soru, düşünce, istek ve şikayet için iletişim sayfamızdan ya da yorum aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

1 Yanıt
  1. satış ortaklığı siteleri

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+