En çok gelir getiren işler

Ülkemizde bir sürü iş bulunmasına rağmen, çok gelir getiren iş sayısı sınırlıdır. Genellikle herkesin aklındaki iş algısı aynıdır. Zaten bu yüzden zengin insandan çok fakir ve orta sınıf insan vardır. Çok para kazanmak için alışılmışın dışına çıkmak gerekir.

Bu yazıda benim de denemiş olduğum en çok gelir getiren işler hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

En çok gelir getiren işler hakkında bilgi.

En çok gelir getiren işler hakkında bilgi.

En çok gelir getiren işler nelerdir?

Ticaret

İnsanlığın başlangıcından beri ticaret yapılmıştır ve ticaret en eski para kazanma yollarından bir tanesidir. Günümüzde ticaret yaparak para kazanmak gerçekten zor bir iştir ama sistemi oturttuktan sonra çok kazançlıdır. Günümüzün en karı ticaret alanı e-ticarettir.

Televizyonlarda ve internette bir sürü e-ticaret sitesi reklamı(Hepsiburada, n11, gittigidiyor vb.) dolaşıyor ve eminim ki sizler de mutlaka bir tanesine rastlamışsınızdır. İşte bu siteler çok fazla para kazanmaktadır çünkü giderleri normal dükkanlara göre daha azdır.

Örnek vermem gerekirse, gittigidiyor 2013 yılında 217 milyon dolara eBay’e satılmıştı. Gerçek hayatta 217 milyon dolarlık bir iş kurmak çok pahalıya patlar değil mi? Ama internette çok fazla olmayan ücretler ödeyerek ayda binlerce tl kazanabilirsiniz 🙂 e-ticaret işinin bir diğer güzelliği ise hiç kapanmaması. Gerçek hayatta içerisinde hiç kimse olmayan ve gece gündüz açık olan bir dükkanınız olduğunu düşünün. Düşünemediniz di mi? çünkü öyle bir şey gerçek hayatta olamaz ama internette olabilir. Bu yüzden e -ticaret sizin için oldukça karlı bir iş olabilir.

Gerçek hayatta ticaret yapmak isterseniz, Çin’den ürün getirtip Türkiye’de satmanızı tavsiye ederim. Çin’den topluca ucuza ürün getirtmek için alibaba.com adresli siteye girebilirsiniz. Ama getirttiğiniz ürünleri satabilmek de çok önemlidir 🙂

Borsa

Dünyanın en çok kazanan insanları mutlaka borsa ile ilgilidir. Birçok yazımda bahsettiğim gibi bu yazımda da söylüyorum borsa en iyi yatırım aracıdır. Dünyanın büyük holding sahiplerinin 2 tanesinden bahsetmek istiyorum. Bu kişiler George Soros ve Warren Buffett. Tüm dünyaya borsanın nasıl bir şey olduğunu bu iki adam öğretmiştir. Eğer bu kişilerin sözlerine bakarsanız altın değerinde olduğunu anlarsınız. Bahsettiğim bu kişiler borsa ile yılda milyar dolarlar kazanmaktadır.

En çok tavsiye ettim para kazanma türlerinden bir  tanesi olan borsa, en çok gelir getiren işler içerisinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Eğer sen de borsadan para kazanmak istiyorsan daha önceden yazmış olduğum borsa ile ilgili geniş kapsamlı yazımı okumanı tavsiye ederim. Okumak için buraya tıklayabilirsin.

İnternet

Benim en çok inandığım sektör internet sektörüdür. Çünkü internetten para kazanmanın sınırı yoktur. Lafı çok uzatmak istemiyorum ve sizlere ne yapmanız gerektiğini söylüyorum. Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız size tavsiye ettiğim 4 sistem var. Bunlar sırasıyla satış ortaklığıblog yazmakyazı yazmak ve video paylaşmak. Bu sistemlerin hepsiyle para kazandım ve kazanmaya devam ediyorum. Size de kesinlikle tavsiye ederim. Para kazanmak için en çok tavsiye ettiğim sistem satış ortaklığı sistemidir ve bu sistemi size şiddetle tavsiye ediyorum. Buraya tıklayarak satış ortaklığı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

En çok gelir getiren işler hakkında kendi tecrübelerimi biraz olsun paylaştım. Umarım faydalı olmuştur. Daha fazla para kazanma yazısına ulaşmak için anasayfamıza gidebilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+