Ek gelir getiren işler

Ek gelir getiren işler

Türkiye şartlarında birçok kişi geçinememekten şikayetçidir çünkü hayat şartları çok zordur. Bu şartları biraz olsun iyileştirebilmek için ve biraz olsun daha iyi geçinebilmek için ek gelir getiren işler ile para kazanmak şarttır. Ek gelir oluşturmanın birçok yolu vardır. Bu yolları kullanarak siz de ek gelir elde ederek biraz olsun rahatlayabilirsiniz. İşte karşınızda ek gelir getiren işler…

Ek gelir getiren işler

Ülkemizde en iyi ve en rahat ek gelir fırsatları internette bulunmaktadır. Bu yüzden size tavsiyem internetteki ek gelir yollarını değerlendirmeniz doğrultusunda. Alttaki ek gelir getiren işleri hemen bugünden itibaren uygulamaya başlayabilirsiniz.

Satış ortaklığı ile para kazanmak

İnternetten para kazanmanın en doğru ve kazançlı yollarından bir tanesi olan satış ortaklığı ile internetten para kazanmak mümkün. Tüm dünyada internetten en çok para kazandıran sistemlerden birisi olarak kabul gören satış ortaklığı sayesinde ayda binlerce dolar kazanabilirsiniz. Ek gelir getiren işler arasında en çok tavsiye ettiğim sistem satış ortaklığıdır ve bu sistem ile çok büyük paralar kazanılabilir.

Arkadaşlar satış ortaklığından para kazanan birisi olarak size tavsiyem bu işe başlayın. Çünkü gerçekten çok büyük bir kazanç potansiyeli var. Her geçen gün gelişiyor ülkemizde bu sistem. Size bu konuda tavsiye edebileceğim en iyi şey ise GooMass eğitim seti. Bu eğitim seti ile satış ortaklığından nasıl para kazanabileceğinizi en iyi şekilde öğreniyorsunuz. Sonuç olarak da internetten para kazanmaya hazır hale geliyorsunuz. Buraya tıklayarak GooMass hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanın

İnternetten para kazanmanın en hızlı yollarından bir tanesidir yazı yazarak para kazanmak. Eğer akıcı ve imla kurallarına uygun yazılar yazabiliyorsanız bu işi kesinlikle denemelisiniz. Her 100 kelime başına 1 tl kazanacağınız bu işte, günde toplamda 500 kelime yazsanız 5 tl, ayda ise 150 tl kazanmış olursunuz. Tabii günde ne kadar yazarsanız o kadar para kazanırsınız. Bu yüzden ne kadar kazanacağınız tamamıyla size bağlı. Yazı yazarak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Blog açarak para kazanmak

En çok para kazandıran yöntemlerden bir tanesidir blog yazarak para kazanmak. Bu yöntem ile birçok şekilde para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı, reklam firmaları, bağlantı anlaşmaları, sponsor anlaşmaları, tanıtım yazısı satışı gibi kazanç yolları ile blog yazarak para kazanmak mümkündür. Blog açarak nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Programlama yaparak para kazanın

Günümüzde bilgisayar programcıları çok fazla para kazanabilmektedir. Özellikle son yıllarda iyice revaçta olan android programlama ile ayda binlerce dolar kazanan insanlar vardır. Yapmanız gereken şey öncelikle android ve javascript kodlama dillerini öğrenmek, ardından da uygulamayı yapıp Google Play Store’a eklemektir. Daha sonra uygulamanızı sosyal medyada ve forumlarda tanıtarak indirilmesini sağlayarak para kazanabilirsiniz. Konu hakkındaki detayları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Video yükleyerek para kazanın

YouTube’a video yükleyerek ek gelir kazanabilirsiniz. Kendi videolarınızı ya da telif hakkı içermeyen başkalarına ait videoları paylaşarak Google Adsense ile YouTube’dan para kazanabilirsiniz. YouTube’dan yılda milyon dolar kazanan insanlar vardır. Siz YouTube’u ek gelir elde etmek için kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek için Google’a “Youtube ile nasıl para kazanılır” yazabilirsiniz ve ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Borsada al sat yaparak kazanın

Benim en sevdiğim yollardan bir tanesidir bu. Borsadan para kazanmak için paranızı iyi bir hisseye yatırmalısınız ve ardından hiçbir şey yapmadan sadece hissenin kar etmesini beklemelisiniz. Olay bu kadar basittir. Ancak hangi hisseyi almanız gerektiğini bilmezseniz ve ne kadar beklemeniz gerektiğini bilmezseniz büyük ihtimalle zarar edersiniz. Zarar etmeyin diye daha önceden hazırlamış olduğumuz borsada al-sat yaparak para kazanmak adlı yazımızı okuyarak siz de iyi bir yatırımcı olmak için ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Bahsettiğim yazıyı okumak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Size ek gelir getiren işler hakkında yeterli bilgiyi verebildiğimi düşünüyorum. Eğer çok para kazanmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız nasıl zengin olunur başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

5 Yorum
  1. Erdem gunen
    • Kazandiran
  2. yeliz
    • Kazandiran
    • Guler

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+