Bu da benim Goomass tecrübem

Goomass ekran görüntüsü

Goomass ekran görüntüsü

Merhabalar. Eğer diğer yazılarımı okuduysanız birçok yazımda Goomass’ı tavsiye ettiğimi görmüşsünüzdür. Goomass’ı bu kadar çok tavsiye etmemin sebebi, kendi yaşadığım tecrübeden kaynaklanıyor. Bu yazıda Goomass ile ilgili bütün tecrübelerimi ve düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirim.

Öncelikle Goomass’ı size tanıtayım. Goomass, 2011 yılından beri piyasada olan, ülkemizdeki en köklü internetten para kazanma eğitim setidir. Goomass’ın amacı internetten para kazanmanın en iyi yolu olan satış ortaklığını öğretmektir. Şu anda ben dahil binlerce kişi, satış ortaklığı sayesinde internetten para kazanmaktadır. Bu yüzden sizlere Goomass hakkındaki düşüncelerimi aktaracağım. Yazıyı, aklınızda oluşabilecek muhtemel sorulara cevap vererek ilerleteceğim.

Goomass’ın arkasındaki kişiler kimdir?

Goomass’ın yapımcısı Orçun Oruç Aykaç ve Cüneyt Seçkin Aykaç’dır. Bu kişiler kardeştir ve Türkiye’de satış ortaklığı sistemini en iyi icra eden kişilerdendir. Kendileri uzun zamandan beri yabancı satış ortaklığı programları sayesinde para kazanmış olup, 2009 yılından beri de Türkiye’deki satış ortaklığı programları ile para kazanmaktadırlar.

Goomass nedir? Goomass ile ne yapılabilir?

Goomass internetten para kazanmanız için oluşturulmuş, satış ortaklığını ülkemizde en iyi şekilde anlatan bir eğitim setidir. Goomass ile günde sadece 1-2 saat ayırarak ayda ortalama 1000-2000 lira civarı para kazanılabilir. Eğer yabancı diliniz varsa bu rakam 3000-4000 lira civarına kadar çıkar. Ama sadece Türkiye’deki satış ortaklığı programları ile de para kazanabilirsiniz.

Goomass’ın hoşuma giden özellikleri

Goomass’ın hoşuma giden birçok özelliği var ama en çok hoşuma giden özelliği eğitim setinin içerisinde bulunan Clickbank eğitimi.(Clickbank dünyanın en büyük satış ortaklığı ağıdır.) Goomass’ta Clickbank ile ilgili olarak internette asla bulamayacağınız püf noktaları bulunmaktadır. Hatta diyorum ki, Goomass sırf Clickbank eğitimi için bile satın alınabilecek bir eğitim seti. Goomass’ın diğer eğitim setleri de çok kaliteli ancak Clickbank ile ilgili olan eğitim seti gerçekten muazzam.

Goomass’ın hoşuma gitmeyen özellikleri

Ara sıra pazarladığım ürünleri tanıtmakta zorluk çekiyorum. Bu sırada Goomass’ı açıyorum ve aradığım soruna çözüm bulmaya çalışıyorum. Bazen aradığım çözümün hangi eğitim setinin içerisinde olduğunu bulamıyorum. Goomass’ın eğitim setleri biraz düzensiz ama yine de çok kaliteli. Tek kusur olarak bunu görüyorum Goomass’da. Geri kalan özellikleri çok güzel.

Size tavsiyem

Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız zaman kaybetmemeniz açısından size kesinlikle Goomass’ı tavsiye ediyorum. Çünkü ben Goomass sayesinde internetten para kazanma ile ilgili birçok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Eğer Goomass olmasaydı bu öğrendiklerimin bazılarını birkaç yılda öğrenecektim, bazılarını da hiç öğrenemeyecektim. Goomass’ın size kazandıracağı en önemli şey, zaman. Bu yüzden Goomass’a bir şans vermenizi tavsiye ediyorum 🙂 Alttaki bağlantıya tıklayarak Goomass’ı şimdi inceleyebilirsiniz.

Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgi edinmek için ve Goomass’ı hemen incelemek için tıklayın

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

8 Yorum
 1. volkan
  • Kazandiran
 2. Orhan
  • Kazandiran
 3. Erdem
  • Kazandiran
 4. Mustafa
  • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+