Blog açarak satış ortaklığı yapmak

Blog açarak satış ortaklığı yapmak

Blog açarak satış ortaklığı yapmak

Diğer yazılarımı okuyan arkadaşlar birçok kez satış ortaklığının internetten para kazanmak için en iyi yol olduğunu söylediğime mutlaka dikkat etmiştir. Bu blogda satış ortaklığı üzerinde bu kadar çok durmamın sebebi de bu zaten. Şu anda internetten en iyi şekilde kazanç elde edebileceğiniz sistem satış ortaklığıdır.

Satış ortaklığından para kazanmanın en iyi yolu şüphesiz, bir blog açmaktır. Örneğin ben bu blog sayesinde satış ortaklığı yaparak para kazanıyorum ve ülkemizdeki insanlara satış ortaklığını öğreterek bu işin daha da büyümesini hedefliyorum.

Siz de bir blog açarak hem fikirlerinizi insanlara yayabilir, hem de bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Altta yazdıklarımı okuyarak blog açarak satış ortaklığı yapmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Blog açarak satış ortaklığı yapmak

Her şeyden önce satış ortaklığını yapacağınız ürün ya da ürünlerin bir listesini çıkararak işe başlayın. Ben bu bloğu açmadan önce ülkemizde yanlış anlaşılan ve piyasada çok kaliteli ürünler bulunduran para kazanma sektörünü seçtim. Çünkü piyasadaki diğer internet siteleri insanları kandırarak para kazanıyordu. Ben bu durumu görünce piyasayı biraz olsun değiştirmek istedim ve bu bloğu açtım.

Yani demek istediğim şey şu, öncelikle kendinize satış ortaklığını yapabileceğiniz ürünler bulunduran bir sektör seçin. Kazançlı bir sektör bulmak için satış ortaklığı ağlarına üye olun ve oradan size uygun ürünlere bakın(en iyi satış ortaklığı ağlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.) Pazarlayacağınız ürün veya ürünleri seçtikten sonra sıra geldi bloğunuzu açmaya.

Blog açmak için hosting(blog dosyalarının ve bloğun barınacağı sanal alan) ve domain’e(www.paraicin.com bir domaindir) ihtiyacınız var. Bu konular hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Buraya kadar yapılacak olan şeylerin hiçbir zorluğu yoktu ve kolaylıkla yapılabilirdi. Şimdi asıl zor olan kısma geçiyoruz…

Bir blog açmak iş kurmaya benzer. İsteyen herkes iş kurabilir ama önemli olan o işi ileri taşıyıp o işten kâr etmektir. Bu yüzden önemli olan bloğu kurduktan sonraki aşamaya odaklanmaktır. Bloğunuzu kurduktan sonra sektörle ilgili insanların ilgisini çekecek ve onlara bir şeyler katabilecek içerikler(yazı) üretmelisiniz ve bu içerikleri bloğunuza eklemelisiniz. Eklediğiniz yazılar tamamen özgün olmalı yani daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, sizin bloğunuza özel yazılar olmalı. Yani bu demek oluyor ki, yazıları siz yazacaksınız. Yazı yazmayı gözünüzde büyütmeyin. Öncelikle yazacağınız yazıyla ilgili internetten araştırma yapın ve diğer insanların yazdıklarını okuyun daha sonra ise kendi cümleleriniz ile yeni bir yazı oluşturun ve bloğunuza ekleyin. İnanın zor değil.

Yazılarınızı ekledikçe eklediğiniz yazılar Google arama motorunda görünecek ve bu sayede insanlar arama yaptıklarında sizin bloğunuzu bulacak. Bloğunuzdaki satış ortaklığı reklamlarına tıklayarak ürünü satın aldıklarında ise siz komisyon kazanmış olacaksınız.

Blog açarak satış ortaklığı yapmak ile ilgili bütün incelikleri öğrenmek ister misiniz?
Bütün detayları öğrenmek için tıklayın.

Bu yazıyı başlangıç seviyesinde olanlar için hazırladım. Ancak şunu söylemeliyim ki, blog açmak ve o bloğu iyi yerlere taşımak burada anlattığım kadar kolay değildir. Satış ortaklığından para kazanmak isteyen kişilerin hedefleri ve istekleri olmalıdır. Sabırlı olmayanlar, kararlılık gösteremeyenler, hemencecik pes edenler ve yaptığı işe inanmayanlar satış ortaklığından para kazanamaz.

Eğer siz satış ortaklığından para kazanmak için uygun birisi iseniz ve bu işten para kazanmak istiyorsanız zaten internette, blog kurmak ile ilgili her şeyi arayacaksınız. Bu yazıyı 1000 kişi okur ama sadece 5 kişi harekete geçer ve o 5 kişi satış ortaklığı yaparak çok büyük paralar kazanabilir. Eğer siz de o 5 kişiden birisi iseniz, buraya tıklayarak satış ortaklığı hakkında yazdığım kapsamlı ve bilgilendirici yazıyı şimdi okuyabilirsiniz ve çok büyük fırsatlar barındıran satış ortaklığı sistemi ile para kazanabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

6 Yorum
  1. a.s
    • Kazandiran
  2. Selma
    • Kazandiran
  3. Parahocası
    • Kazandiran

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+