Basit para kazanma yöntemleri

Basit para kazanma yöntemleri

Basit para kazanma yöntemleri denilince akla ilk gelen şey internet. Çünkü günlük hayatta basit bir şekilde para kazanılabilecek işlerin sayısı sınırlıdır. İnternette ise basit yoldan para kazandıran birçok iş vardır ve işin en güzel tarafı ise bu tür işleri herkesin yapabilecek olmasıdır. Ev hanımları günlük işlerinden birkaç saat ayırarak bile internetten ek gelir getirecek işleri kolaylıkla yapabilir.

Basit para kazanma yöntemleri

Yukarıda da bahsettiğim gibi, basit bir şekilde para kazanmak istiyorsanız başvurmanız gereken ilk yer internet. Altta yazdığım işlerden bir tanesini ya da birkaç tanesini seçerek siz de internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanmak

Bu iş, akıcı bir şekilde ve doğru Türkçe kullanarak yazmasını bilenler için basit bir iştir. Yazdığınız her 100 kelime başına 1 tl kazanabilirsiniz(şu anda piyasa bu şekilde.) Günde toplamda 250 kelimelik 4 makale yazıp satsanız, 10 tl kazanırsınız ayda ise 300 tl kazanmış olursunuz. Eğer bu iş için uygunum diyorsanız buraya tıklayarak nasıl yazı yazarak para kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Link kısaltarak para kazanmak

Bu sistem çok basit işler. Bir link vardır(mesela facebook.com bir linktir) ve bu linki bir link kısaltma sitesiyle kısaltırsınız. Daha sonra bu linke insanların tıklamasını sağlarsınız ve her tıklanma başına para kazanırsınız. Mesela derbi maçları olur o derbi maçları olduğu zaman insanlar Facebook’ta veya Twitter’da maçın yayınlandığı linki ister. Siz de o linki bularak kısaltırsınız ve sayfaların gönderilerine, gruplara vb. benzeri yerlere eklersiniz. Bu ve bunun gibi 10’larca yöntemle link kısaltarak basit bir şekilde para kazanmak mümkündür. Link kısalt para kazan siteleri için buraya tıklayın.

Anket doldurarak para kazanmak

İnternette 10’larca anket sitesi vardır. Bu siteler anket doldurmanız karşılığında size para öder. Birkaç sitede anket başına 5 – 25 dolar gibi ücretler kazanacağınızdan bahsedebilirler. Bu kişilere kesinlikle kanmayın. Anket başına kazanacağınız maksimum para 1-2 dolar arasındadır. Hiçbir site size 25 dolar gibi saçma sapan mantıksız paralar ödemez. Anket doldurarak fazla para kazanamazsınız ama 1 site yerine 50 siteye üye olursanız kazancınız da o derecede artar.

Çeviri yaparak para kazanmak

Eğer dil biliyorsanız her zaman bir adım öndesiniz demektir. Dil bilmenin birçok katkısı olduğu gibi para kazanmaya da büyük katkısı var. Çeviri yaparak para kazanmak, dil bilenler için basit bir para kazanma yöntemidir. Çeviri yaparak 2 türlü para kazanmak mümkündür: Webmaster forumları ile ve çeşitli siteler ile. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer sizin de basit para kazanma yöntemleri hakkında fikriniz ya da tekniğiniz varsa bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+