Anket doldurarak para kazanılır mı?

Anket doldurarak para kazanılır mı?

İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır. En basit yollardan birisi de anket doldurarak para kazanmaktır. Peki anket doldurarak para kazanılır mı? Anket doldurarak para kazanmak, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de mümkündür. Uzun zamandır birçok gelişmiş ülkede uygulanan anket doldurarak para kazanma sistemi gün geçtikçe Türkiye’de de yaygınlaşmaktadır.

Anket doldurarak para kazanılır mı?

Ek iş arayan ev hanımları, öğrenciler ve para kazanmak isteyen herkes için uygun olan bu sistemle sadece size gönderilen anketleri doldurarak iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle Amerika’da ve İngiltere’de faaliyet gösteren dev anket siteleri artık Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

Anket doldurarak para kazanan ve bu işten ek gelir elde eden birçok kişi vardır ve son yıllarda anket doldur para kazan işi Türkiye’de oldukça popüler olmaya başlamıştır. Anket doldurarak para kazanmak yaygınlaştığı için bu işten para kazananların sayısı artmıştır. Yani anket doldurarak para kazanılır mı? sorusuna verilecek en doğru cevap “Evet, para kazanılır”dır.

Anket doldurmak kesinlikle zor bir iş değildir. Sadece biraz zaman alır ama kazandırdığı para iyidir. Yabancı anket siteleri anket başına ortalama en fazla 50 kuruş ödeyebilmektedir. Günde 2 anket doldursanız 1 tl yapar. Bu rakam ayda 30 TL’ye denk gelir. Bu da iyi denebilecek bir ek gelirdir.

Ancak ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok para kazanırsınız. Yani sadece yukarıdaki örneğe bağlı kalmayın. Yerli ve yabancı birçok anket firmasına kayıt olarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Başka sitelerde sadece 1 anket doldurmanız karşılığında 25 dolar kazanacağınızı vadeden yazı ve reklamları görebilirsiniz. O tür şeyleri gördüğünüz zaman kesinlikle inanmayın. Hiçbir şirket 1 anket başına 25 dolar gibi akla uymayan paralar ödemez.

Sırf para kazanmak için size yalan söyleyen bu tür sitelerden uzak durun. Anket sistemi çok basit işler. Siteye kayıt olursunuz, bu site mail adresinize düzenli olarak anket gönderir, siz bu anketleri doldurursunuz ve parayı kazanırsınız. Ne kadar çok anket sitesine üye olursanız, o kadar çok anket doldurmuş olursunuz ve kazancınız artar. 1 anket doldurmanız karşılığında kazanabileceğiniz maksimum para çok sınırlıdır. Size tavsiyem aklınıza yatmayan hiçbir şeye direk inanmayın. Önce araştırın.

İnternetten para kazanmak istiyorsanız size satış ortaklığı yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

Yanıt yok

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+