2016 Yılında İnternetten Nasıl Para Kazanılır

2016 Yılında İnternetten Nasıl Para Kazanılır

2016 Yılında İnternetten Nasıl Para Kazanılır

Arkadaşlar şu anda tarih 18.12.2015. 2016’ya girmemize 13 gün var. 2016’ya girmeden önce sizlerle 2016 yılında internetten nasıl para kazanılabileceğini paylaşmak istiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, internet ülkemizde hızla gelişiyor. 2015, internetin gelişmesi adına çok güzel bir yıl oldu. Ülkemizde bir sürü reklam firması faaliyete geçti, yeni satış ortaklığı ağları kuruldu. Kısacası internetten para kazanma sektörü büyüdü ve gelişti. Bu durumdan çok memnunum. Umarım aynı şekilde 2016 yılı da internetten para kazanma sektörünün gelişmesi için güzel bir yıl olur.

2016 Yılında İnternetten Nasıl Para Kazanılır

Arkadaşlar, biliyoruz ki Amerika gibi gelişmiş ülkelerde internetten birçok şekilde güzel paralar kazanılmakta. Ancak ülkemizde henüz birkaç yöntem ile internetten para kazanabiliyoruz. Bu yöntemlerin sayısı ne yazık ki bir elin parmaklarının sayısını geçmiyor. Bu yüzden fazla uzatmadan başlamak istiyorum.

Satış Ortaklığı

İnternetten para kazanma denilince akla ilk gelen sistem. Yabancı ülkelerde satış ortaklığı yaparak çok büyük servet kazanmış insanlar var(bu insanlar ile ilgili yazımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz) Ülkemizde de satış ortaklığının gelişimi adına güzel olaylar oluyor. Ben inanıyorum ki, 2016 yılı satış ortaklığı için bugüne kadar Türkiye’deki en iyi yıl olacak.

Satış ortaklığı demek, başka birisinin ürününü satarak para kazanmak demektir. Ürün sahibi size sattığınız her ürün için komisyon verir. Satış ortaklığının ana mantığı budur. Ülkemizde genelde blog açarak satış ortaklığı yapılıyor ama 2016 yılında sosyal medya ve reklamcılık ile de satış ortaklığının başarılı bir şekilde yapılacağına inanıyorum. 2016 yılı, satış ortaklığı için farklılık yılı olacak.

Satış ortaklığı yapan birisi olarak, eğer internetten para kazanmak istiyorsanız size verebileceğim en iyi tavsiye, satış ortaklığı ile para kazanmaya başlayın. Eğer bu işe nasıl başlayacağım diye düşünüyorsanız, size GooMass eğitim setini tavsiye ederim. Ülkemizdeki en iyi satış ortaklığı eğitim seti şu an için GooMass‘dır.

Yazı Yazmak

İnternetten hızlı para kazanmak isteyenlerin en sık tercih ettiği yöntem budur. Görüyorum ki, yazı yazan kişilere olan talep gittikçe artıyor. Bu talep, 2016 yılında da çok büyük bir artışla devam edecek. Çünkü her geçen gün daha fazla yazıya ihtiyaç oluyor.

Bu sistem kısaca şu şekilde işliyor: Yazı yazdırmak isteyen site sahiplerini buluyorsunuz, bu kişilerle anlaşıyorsunuz, yazıları teslim edip paranızı alıyorsunuz. İşin mantığı bu kadar basit. Hızlı yoldan para kazanmak istiyorsanız, size bu yöntemi tavsiye edebilirim. Ancak kazanacağınız para satış ortaklığına oranla az olacaktır. Yazı yazarak para kazanma hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Blogculuk

İnternetten para kazanmanın en eski yoludur. Hala etkilidir ve hala para kazandırmaktadır. Blogculuk yaparak birçok şekilde para kazanmak mümkündür. Google Adsense, tanıtım yazısı satmak, reklam alanı satmak, satış ortaklığı yapmak, sponsorluk anlaşmaları yapmak gibi birçok yöntem ile blogculuk yaparak para kazanabilirsiniz.

Blogculuk yaparak para kazanmak istiyorsanız internete “blog açarak para kazanmak” sorgusunu aratabilirsiniz ve bu sayede birçok sonuca ulaşabilirsiniz. Ayrıca ben de bu konuda eskiden 2 tane yazı yazmıştım. O yazılara ulaşmak için alttaki linkleri kullanabilirsiniz:

Evet arkadaşlar, yazıda bahsettiğim 3 yöntem ile 2016 yılında internetten para kazanabilirsiniz. Gönül isterdi ki sizlere daha gelişmiş internetten para kazanma yollarını anlatayım ama ne yazık ki bu sistemler henüz ülkemizde yok. İnanıyorum ki, 2017 yılında internetten para kazanmak yazısını yazdığım zaman yeni yöntemlerden bahsedeceğim 🙂

Şimdilik hoşçakalın, hepinize mutlu, bol paralı ve sağlıklı yıllar diliyorum…

Yazar hakkında bilgi

Kazandiran

www.paraicin.com adresinde Türk insanına para kazandırabilmek amacıyla yazı yayınlayan Satış ortaklığı, blogculuk ve borsa hakkında deneyimli kişi.

16 Yorum
 1. Ahmet Kutay Kaya
  • Kazandiran
   • Furakn
 2. kdir handan
  • Kazandiran
  • OSMAN
 3. Musa
  • Kazandiran
 4. enes kozcu
  • Kazandiran
 5. Emre YENİCE
  • Kazandiran
 6. Burak
 7. furkan
 8. Murat
 9. Yahya

Ne düşündüğünü bilmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok sevdiğim, doğru bir söz
Google+